Ziraat Bankası hesabı olanlara 5000 TL ödeme yapılıyor

Ziraat Bankası hesabı olan kişilere 5000 TL kadar ödeme yapılacak. Ziraat Bankası hesabınız üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresi ile birlikte hemen işlem yapabileceksiniz.

Ekonomi 17.11.2021 - 12:20 17.11.2021 - 12:20 Vural Pars

Ziraat Bankası acil Para ihtiyacı olan ve kendi bankası'nda hesabı olan müşterilere 5000 TL'ye kadar ödeme yapma imkanı sunuyor. Ziraat Bankası üzerinden 5000 TL ödeme almak isteyen kişiler ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak banka şubelerine gitmeden gelir belgesiz bu krediyi kullanabilecek. Ülkemizin kamu Bankası olan Ziraat Bankası Türkiye'deki en çok müşteri portföyüne ulaşan ve en çok tercih edilen bankaların başında gelmektedir. Ziraat Bankası üzerinden 5000 TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen kişiler için yapılan Bu kampanyada özellikle Banka hesabı olan kişiler Ziraat Bankası internet bankacılığı şifresi ile birlikte mobil uygulama üzerinden başvuru yapabilecek ve banka şubesine gitmeden ihtiyacı kadar kredi kullanabilecek. 36 ay vadeye kadar verilecek olan bu krediler de ilk taksit ödemesinde dilerseniz 3 ay dilerseniz 6 ay dilerseniz bir sene erteleme yapabileceksiniz. 

Ziraat Bankası 5000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden 5000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler kredi kullanmak istiyorsa banka şubesine gidebilir veya bankanın mobil uygulamasına girerek buradan Kredi başvurusunda bulunabilir. Ziraat Bankası bankamatik kartı olan kişiler kendi hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresi ile birlikte şubelere gitmeden istedikleri zaman kredi kullanabiliyor.

Ziraat Bankası mobil uygulamasını cep telefonunuza veya tabletinize indirdikten sonra internet bankacılığı şifreniz ile giriş yaparak ihtiyaç kredisi bölümünden kredi başvurusu yapabilir 5000 TL'ye kadar hızlı Kredi kullanabilirsiniz. 

zrt-18

Ziraat Bankası emekliye kredi veriyor mu?

Ziraat Bankası üzerinden 5000 TL kredi kullanacak olan kişinin emekli olması durumunda emekli maaşı hesabı üzerinden internet şifresi ile giriş yaparak kredi kullanabilir. Ziraat Bankası emekli olan müşterilere ihtiyaç kredisi kampanyası sürekli olarak güncelleyerek yapıyor. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alıyorsanız 200 bin TL'ye kadar aynı gün onaylı ve şube onaylı kredi kullanabilir ve diğer bankadaki tüm ihtiyaç kredisi kredi kartı borçlarınızı kapatarak işlem yapabilirsiniz. Ziraat Bankası emekli maaşı alan kişilere ayrıca 10.000 TL'ye kadar nakit avans kredi limiti verirken aidatsız kredi kartı ve 750 TL'ye kadar da emekli promosyonu vermektedir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@