Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kullanacak olan emekliye, 100.000 TL limit ayırdı!

IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak! IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak!

Ziraat Bankası üzerinden emekli kredi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilere 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi birarada verilecek. Emekli olan vatandaşların tercih etmiş olduğu, bankaların başında gelen ve sürekli olarak güncel kredi kampanyaları yapan Ziraat Bankası, 100.000 TL'ye kadar yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında 36 ay vadeli olarak işlem yapabilecektir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabilecek ve bazı durumlarda bu kredileri, istediğiniz zaman, hesabınıza da yaptırabileceksiniz.

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, 5 dakika içerisinde hemen, Ziraat Bankası, mobil uygulamasına giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilir ve kendi hesabınızı hemen ödeme alabilirsiniz. 

Ziraat Bankası üzerinden eğer borç kapatma kredisi adı altında alacağınız ihtiyaç kredisiyle birlikte bu krediyi kullanmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekiyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştireceğiniz için sizlerde başta maaş, taşıma işlemleri yapmanız gerekiyor. Emekli maaşınızı Ziraat Bankasına taşıdıktan sonra sizlere verilecek olan 750 TL emekli promosyondan da faydalanabiliyorsunuz.

Emekli olan vatandaşlar için Ziraat Bankası, sadece ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi değil, konut kredisi ve taşıt kredilerinde de düşük faiz oranları ile birlikte yardımcı olmaktadır. Bankaların kredi puanı uygun olan vatandaşlar istedikleri zaman bu bankadan gelir belgesiz olarak kredi kullanabilir, güncel faiz oranlarından, resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilir.