Ziraat Bankası ihtiyaç sahibi olan vatandaşlara özel 750 milyon TL bir bütçe ayırdığını duyurdu. Vatandaşlar içerisinde en fazla 20.000 TL tutarına kadar verilecek Kredi ile birlikte pandemi dönemdeki sıkıntının atlatılması hedefleniyor.

İhtiyaç sahibi olan vatandaşlar için Ziraat Bankası tam 750 milyon TL gibi bir bütçe ayırdı. En yüksek tutar 20.000 TL olacak olan Kredi imkanlarında vatandaşlar faydalanabilecektir. Banka üzerinden gerçekleştirilen başvurularda kredi onayı anında alınabilecektir.

Ziraat Bankası tarafından düzenlenen bu kampanya ile birlikte alınacak 20.000 TL tutarının ilk taksit ödemesi 3 ay ertelemeli şekilde yapılabilecektir. Ziraat Bankası aracılığı ile sizlerde internet şubesini kullanarak kampanyaya katılım gerçekleştirebilirsiniz.

Bir devlet kamu bankası olan Ziraat en fazla müşteri portföyüne sahip olan bankalarda ilk sıralarda gelmektedir. Sizlerde kredileri Ziraat Bankası üzerinden gerçekleştirebilir ve anında sonuç alabilirsiniz. Pandemi döneminde düzenlediği kredi kampanyaları ile müşterilerinin yanında olan Ziraat Bankası şimdi 750 milyon TL bir bütçe daha ayırarak yeni bir hamle gerçekleştirdi.

İhtiyaç sahibi olan vatandaşlar özel Ziraat Bankası'ndan yeni bir destek kredisi daha verileceği haberi geldi. Ziraat Bankası bu mevcut Kredi ile birlikte ekonomik açıdan sıkıntı çeken vatandaşların rahatlaması sağlanacak. En yüksek 20.000 TL olarak belirlenen krediden Sizlerde şu anda başvuru gerçekleştirip faydalanma hakkına sahipsiniz.

Tüm Vatandaşlara Ziraat Bankası’ndan 20 bin TL

Tüm vatandaşlara 20.000 TL kolay başvuru imkanı tanınacak. Kredi başvurusunda bulunmak isteyenler kampanya ile birlikte anında sonuç alabilmektedir. Banka tarafından belirlenen yöntemini krediler kullanılmaya başlanabilir. 20.000 TL tutarındaki krediyi kullandığınız anda 3 ay ertelemeli şekilde ödeme yapabilirsiniz. Başvurularınızı yerine getirmek için şubeye gitmek zorunda değilsiniz. Internet şubesini kullanarak da başvurularınızı yerine getirmeniz mümkündür.

ziraat-bankasi-ihtiyac-sahipleri-icin-750-milyon-tl-dagitiyor

İnternet Şubesi aracılığı ile kredi başvurusu gerçekleştirecek olan vatandaşlar Kredi formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Daha sonrasında Ziraat Bankası yetkililerince kredi değerlendirilmesi yerine getirilir. Bir ya da iki gün değerlendirme yapılmasının ardından Kredi sonucu bankaya bildirilen cep telefonuna SMS olarak gönderilecektir. SMS ile kredi sonucunuz olumlu olması halinde en yakın akan ATM'den ya da banka şubesine giderek kredinizi teslim alabilirsiniz.