Son dakika kampanyası ile birlikte Ziraat Bankası İhtiyacı Olan Kişilere, Sorgusuz, Kefilsiz, Belgesiz, ATM'den ve Banka Hesabı Üzerinden Kredi Verecek. Sizlerde kamu bankası olan ziraat bankası üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız, şartlara uygun olmanız durumunda hemen sonucunu öğrenebilir, kredinizi hesabınız varsa, hesabınıza atarak, ATM'den çekebilirsiniz. İhtiyacı olan kişilerin imdadına yetişen Ziraat Bankası, son dakika kampanyası ile birlikte, hemen anında kredi onayı vereceğini de bankadan duyurdu. 36 ay vadeye kadar verilecek olan bu kredilerde, şartlara uygun olan kişilerin 100.000 TL üzerinde de kredi alacağı açıklandı. Banka üzerinden başvuru yapacak olan kişiler, bu şartlara uygun olması durumunda kredilerini hemen kullanacaklardır. 

Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte, emekli olan, çalışan ve devlet memuru herkese kredi imkanı sağlayacak. İhtiyaç kredisi adı altında verilen ve banka kredi politikalarına göre onaylanacak bu kredilerde, hızlı ve anında işlem yapacak olan kişiler, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredi alabilecekler. Banka yaptığı açıklamada, özellikle emekli olan kişilerin emekli maaşlarının bu bankadan alması durumunda daha uygun faizlerle kredi vereceğini açıkladı. Kredi kullanacak olan emekliler, emekli maaşlarını bu bankaya taşıyarak, kredileri hemen alabileceklerdir. Kredi alacak emekli, diğer bankadaki borçlarını da kapatabilir. 

Sİgortalı olarak çalışan kişilerinde sigorta süresi en az 6 aydır aynı iş yerinde olması gerekiyor. Yeni işe başlayanlar, bankaya giderek başvuru yaparsa, sigortası olmadığı için olumsuz yanıt alacaklardır. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılan kişiler, devlet memuru olması durumunda da, memurluk şartları ve borçlanmasına bakarak, kredi kullandırılacaktır. 

ziraat-bank-1

İhtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Kredi başvurusu banka şubesinden kimlik ve gelir belgesi ile yapılıyor. Ayrıca bankanın resmi internet sitesine girerek de buradan başvuru yapabileceksiniz. Başvuru yaptıktan hemen sonra değerlendirmeye alınacak ve sizlere hemen kredi sonucu verilecektir. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler, düşük faiz oranları ile onay alabileceklerdir.

Bankadan internet bankacılığı kullanan kişiler ise, bankaya gitmeden kredi alacaklar. Bankaya gitmeden onay alacak olan kişiler, bu kredileri hesaplarına atacaklardır. Bu şekilde hem de masrafsız kredi kullanmış olacaksınız.