Ziraat Bankası İlan Yayınladı! En Az 5.000 TL Ödeme Yapılacak, Başvuru Yapan Herkes Hesaplarına Atabilecek

Ziraat Bankası İlan Yayınladı! En Az 5.000 TL Ödeme Yapılacak, Başvuru Yapan Herkes Hesaplarına Atabilecek. Ziraat Bankası Nakit 5.000 TL kampanyası ile ilgili son dakika haberi yayına girdi...

Ekonomi 30.06.2021 - 09:22 30.06.2021 - 09:22 Vural Pars

Ziraat Bankası 5.000 TL ve üzerinde yeni bir nakit kampanyası başlattı. Banka yapmış olduğu duyuru ile birlikte, bu kampanyanın bayrama kadar süreceğini duyurdu. Ziraat bankası 5.000 TL ve üzerinde nakit verileceği haberinden sonra vatandaşlar bu nakit desteği ile ilgili merak ettiklerini internette araştırmaya başladı. Ziraat Bankası kamu bankası olması ve müşterilerinin sıkıntılarına göre işlem yapması dolayısıyla, TC vatandaşı olan herkesin yakından takip ettiği bankaların başında geliyor. Yapılan bu son kampanya ile birlikte, kartı olan, olmayan, bankaya gidecek zamanı olmayan kişilere en az 5.000 TL nakit imkanı sağlanacak. 

5.000 TL ve Üzerinde Anında Nakit Veriliyor

Ziraat Bankası yaptığı bu kampanya ile birlikte alt limit olarak 5.000 TL nakit verecek. Bu nakit başvurusunu yapmak istiyorsanız da bazı şartlar vardır. Öncelikle verilecek olan bu kampanyadaki nakit, 5.000 TL ve üzerinde verilecek, bankanın bireysel kredi kampanyası üzerinden değerlendirilecektir. Bu sebeple bu nakit başvurusunu yapmak isteyenler, banka kredi politikalarına uygun müşterisi olması gerekecek. Kredi kullanacak olan kişiler, 5.000 TL ve üzerinde nakit kullanmak istiyorsa, bankadan hesabı olan kişilerin bu kredileri bankaya gitmeden de alacağı duyuruldu. Sigortalı olarak çalışan, Emekli olan ve Devlet memuru olan kişilerin, bireysel 5.000 TL ve üzerindeki nakit kampanyasına katılacağı duyuruldu.

Başvuru Yöntemleri 

Ziraat bankası üzerinden 5.000 TL nakit destek başvurusu yapacak olan kişiler, belirli şartlar dahilinde onay alacaklardır. Kredi başvurusu olarak işlem yapacağınız bu destekler en az 5.000 TL ve en çok 200.000 TL'ye kadar verilecektir. Özellikle emekli olan kişiler, emekli maaşları Ziraat Bankası'ndaysa kredi daha yüksek limitlerde kullanabilirler. 5.000 TL nakit başvurusu yapmak için bankanın resmi internet sitesi olan "ziraatbank.com.tr" adresinden veya banka şubelerinden kredi başvurularını yapabilecekler. Ziraat bankası ayrıca ATM üzerinden ve Ziraat Bankası müşterilerine özel olan Ziraat Mobil uygulaması üzerinden de kredi imkanı sağlayacak. 

ziraat-bank-3006-1

Şimdi Al 3 Ay Sonra Ödemeye Başla!

Ziraat Bankası üzerinden verilen bu destek kredilerinde 5.000 TL kredi kullanan kişiler, ilk taksit ödemesini 3 ay sonra ödemeye başlayabilirler. Bu tamamen müşterinin seçeceği bir ödeme tablosu biçimidir. 36 ay vadeye kadar alacağınız nakit miktarını, bankanın uyguladığı faizi eklereyerek böleceksiniz. Aylık eşit taksitli ve 3 ayda bir ödemeli kredi seçenekleri de sizlere sunulacaktır. Ziraat Bankası üzerinden detaylı bilgileri öğrenmek için ve kampanya hakkında bilgi almak için banka internet sitesinden destek alabilir veya "0850 220 00 00" numarasını arayarak müşteri hizmetleri üzerinden de işlem yapabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@