Türkiye Ziraat Bankası ile birlikte Dört banka daha gelir belgesine gerek olamadan 1000.000 Türk Lirasına kadar kredi desteği sağlıyor. Büyük destek için şubelere gitmeden online bankacılık hizmetini kullanmanız yeterli olacak.

Paraya ihtiyacınız olduğunda ilk akıllara gelen çözüm öncelikle bankaların kredi desteği oluyor. Ancak bazı durumlarda ne Bankaların şubelerine gidecek, ne de saatlerce sıra bekleyebilecek zamanımız olmayabiliyor. Bankalar ise bu olumsuzluğun önüne geçebilmek adına, Teknolojiden yararlanarak online bankacılık sistemleriyle size zamanınızdan tasarruf edebilmek için fırsat tanıyor. Ülkemizin lider konumda bulunan bankalarının ortaklığı ile oluşturulan Findex, İşleri kolaylaştırmak için büyük bir çözüm haline geliyor. Findex kredi notu ile, sizlerin ödeme riskleri kontrol ediliyor ve bu sayede şubelere gerek kalmadan online olarak kredilerinizi kullanabiliyorsunuz. Peki Şubelerle uğraşmadan hangi bankalaradan kredi alabilirsiniz? kredi alma kriterleri nelerdir? Bu konu hakkında sizler için birkaç bilgi toladık.

 Findex Kredi Puanı Nedir?

 kredi hesaplama politikası, sizlerin bir sene süreyle kredi borcunuzu ödeyebilir misiniz? sorusunu analizlerle hesaplayarak risk puanı oluşturuyor. Kredi puanı 0 ile 1900 arasında değişkenlik gösterirken , risk tablosunun anlamı ise şu şekildedir:

  1.  0 - 699 en riskli
  2.  700 - 1099 orta riskli
  3.  1100 - 1699 iyi
  4.  1700 - 1900 çok iyi

Kredi puanınız ne kadar yüksek çıkarsa, kredi alabilme ihtimaliniz ise bir o kadar artıyor. Kredi verecek olan bankalar ise, risk durumuna bakarak, gerek faiz belirliyor, gerekse de kredi imkanlarından mahrum bırakıyor. Gelin hangi bankalar kredi veriyor birlikte inceliyelim.

ziraat-bankasi-ile-4-ozel-banka-gelir-belgesiz-100000-tl-odemeleri-baslatti-kampanya-icin-son-gu1

 AKBANK:

 Eğer AkBank mobil müşterisi olursanız. Sizlere kefil ve şart gerektirmeden bin Türk Lirasından 100 bin Türk Lirasına kadar kredi imkanı sağlıyor.

 TEB:

 18 Yaşından büyükseniz bu krediye anında başvurma şansınız bulunuyor.

 Yüz bin Türk Lirasına kadar kredi çekme imkanınız var. Ayrıca 36 ay taksitle beraber çektiğiniz krediyi 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.

 İş Bankası:

 Mobil bankacılık üzerinden istediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz. 50 bin Türk Lirasına kadar olan kredileri,en fazla 36 ay, 50 Bin ile 100 bin Türk lirası arasında olan kredileri ise en fazla 24 ay süreyle taksit yapabilirsiniz. Kredilerinizi ise 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.

 Ziraat Bankası:

 Mobil bankacılık veya internet bankacılığı üzerinden , istediğiniz zaman başvuru yapabilme fırsatınız bulunuyor.

 50 bin Türk Lirasına kadar olan krediler 36 ay, 50 bin ile 100 bin Lira arası olan kredileri ise en fazla 24 ay taksite bölebilirsiniz.

QNB Finans Bank:

 Kredileriniz; hesabınızda bulunan ek hesap limitine, ek kredi olacak şekilde verilmektedir.

 50 bin Liraya kadar olan krediler 36 ay , 50 bin ila 100 bin Lira arasında olan kredileriniz en fazla 24 ay olacak şekilde vadelere ayrılır.