Ziraat Bankası ile Birlikte 2 Özel Banka, 17.000 TL Krediyi Hemen Hesaplarınıza Atacak, Acil Para İsteyenlere

Ziraat Bankası ile Birlikte 2 Özel Banka, 17.000 TL Krediyi Hemen Hesaplarınıza Atacak, Acil Para İsteyenlere yeni bir kampanya olan bu destek ile 17.000 TL alacaksınız. İşte detaylar...

Ekonomi 09.07.2021 - 08:56 09.07.2021 - 08:57 Vural Pars

Son dakika kredi haberi olarak önce Ziraat Bankası, daha sonra da özel bankaların yaptığı bu kampanya duyurusu ile birlikte, acil para ihtiyacı olan ve banka hesabı olan kişiler 17.000 TL onay alacaklar. İhtiyaç kredileri bankaların sürekli olarak güncel kredi kampanyaları yaptıkları bir kredi türüdür. Bankalar müşterilerin acil ihtiyaçları için kredi kampanyalarında müşterilerine hızlı kredi kullandırmak için bu kampanyaları yapmaktadırlar. Son yapılan 17.000 TL kredi kampanyasını kullanmak istiyorsanız, banka kredi notunuzun yüksek olması ve daha önceki banka çalışmalarınızdan dolayı sıkıntılı müşteri olmamanız gerekmektedir. 17.000 TL kredi almak istiyorsanız aşağıdaki bankalardan hemen kredi başvurusu yapabilir ve onay almanız durumunda hemen kullanabilirsiniz. Alacağınız kredilerde bankalar 36 ay vadeye kadar sizlere kredi imkanı sağlayacaktır. Dilerseniz kredilerde bankaların 3 ay erteleme imkanından da faydalanabilirsiniz. Şimdi sizlere hangi bankalardan en kolay 17.000 TL kredi alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler verelim.

kredi-079

Denizbank

İhtiyaç kredisi olarak özel bankalar arasında olan Denizbank’tan anında 17.000 TL kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi anında hesabınıza atabilirsiniz. Banka SMS ve internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yaptırmaktadır. Kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan müşteriler hemen kredi onayı alabilir ve onaylanan kredilerini anında kullanım için banka şubelerine gidebilirler. Denizbank bu kredilerde müşterilerine anında imkan vermektedir. Denizbank SMS kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Kredim TC KİMLİK numaranızı yazarak 3280’e mesaj atıp kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Onaylanan kredinizi kimliğinizle en yakın Denizbank şubesinden, sigortanız olmasa bile kullanabilirsiniz.

ING Bank

İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler 17.000 TL kredi kullanmak için bankanın resmi internet sitesi olan www.ing.com.tr adresinden kredi başvurusu yapabilirler. ING Bank üzerinden 17.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olmanız durumunda hemen onay gelecektir. ING Bank üzerinden 17.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda kredi notunuza göre kredi onayı alacaksınız. Eğer banka kredi notunuz yüksek ise bankanın 1.35 faiz oranlı kredilerine başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak sizlere kredi verecektir.

Ziraat Bankası 17.000 TL Kredi Başvurusu

Kamu bankası olan Ziraat Bankası, çalışan ve emekli olan kişilere aynı gün içinde kimlikle 17.000 TL kredi vermektedir. Bunun için size en yakın olan Ziraat Bankası şubesine gitmeniz gerekmektedir. Ziraat Bankası şubesinden kredi başvurusu yapacak olan kişi emekli ise bu bankadan maaş alması gerekiyor. Ayrıca çalışan kişilerin de en az 180 gündür sigortası yatmış olması gerekmektedir. Aksi durumda yapacağınız kredi başvurusu onay almayacaktır.

ziraat-bank-1

Banka 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Bu tutar üzerinde de kredi almak istiyorsanız bankaya ipotek vererek kredi kullanabilirsiniz. 17.000 TL kredi kullandığınızda banka 3 ay erteleme veya 6 ay erteleme imkanları ile sizlere kredi verecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@