Ziraat Bankası İle Çalışan Emekli Vatandaşlara Büyük Müjde! Bu Tarife Sizler İçin! Uygun Fiyatlı Ve Kullanışlı Ekonomik Tarife!

Ziraat Bankası İle Çalışan Emekli Vatandaşlara Büyük Müjde! Bu Tarife Sizler İçin! Uygun Fiyatlı Ve Kullanışlı Ekonomik Tarife!

Emekli aylığını Ziraat Bankasına taşımış olan emekliler için bir duyuru var. Şuanda emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan emekli vatandaşlar oldukça uygun bir telefon faturası ödeyerek aylık bir tarifede kullanılması gereken bütün geniş imkanlardan faydalanabiliyorlar. Banka gerekli açıklamayı yaptı kampanya başlatıldı! 

2000 sonrası sigortalılar dikkat kesildi! Emeklilik için sıra geldi! 2000 sonrası sigortalılar dikkat kesildi! Emeklilik için sıra geldi!

Ziraat Bankası’ndan Emekli Aylığını Alan Tüm Vatandaşlar Bu Kampanyadan Faydalanabiliyor!

Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndaki hesabından tahsil eden tüm vatandaşlara özel bir kampanya söz konusu olacak. Şimdi uygun fiyatlı telefon faturası tarifesi kampanyası tüm Ziraat Bankası emekli müşterileri için başlatılıyor. Bahsi geçen kampanya açıklamasına göre, kimlik kartı ile birlikte herhangi bir  Türk Telekom bayisine başvuruda bulunan emekli Ziraat Bankası müşterisi vatandaşlar her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB cepten internet kullanımı hakkına ve aynı zamanda diğer tüm Türk Telekom mobil hatları ile sınırsız konuşma hakkına sahip olduğu  tarifeye sadece 55 TL ödeme yaparak kavuşabilecekler. 

Ziraat Bankasının Emrkli Müşterileri İçin Kampanyaları

Ziraat Bankası kullanıcılarına sürekli güncel kampanyalar yapılmaktadır. Sayısız müşterisinin ekonomisine katkıda bulunarak gönlünü kazanan banka emekli vatandaşlara promosyon kampanyaları ekektrik şu faturası kampanyalarının yani sıra şimdi telefon tarifesi kampanyası yapıyor. Sadece emekli müşterilere özel bu geniş çaplı kampanyanın açılmasını yaparken Banka bazı özel detaylara değindi. Yapılan kampanya duyurusuna Türk Telekom şubelerinden yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB cepten internet, Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma içeren telefon tarifesi sadece 55 TL. Ancak bir yıl boyunca bu bankayı ve bu tarifeyi  kullanmayı taahhüt etmek gerekiyor. Üstelik sadece  55 TL.