Ziraat Bankası, ING ve Garanti BBVA 5 Dakika İçinde 100.000 TL Veriyor

5 Dakikada 100 bin TL kredi veren bankalar hangileridir? 5 Dakikada hemen kimlikle kredi alacağınız ve 100 bin TL onay alacağınız bankalar hangisidir? Detaylar haberimizde...

Ekonomi 14.11.2021 - 09:35 14.11.2021 - 09:37 Vural Pars

Bankaların ihtiyaç kredisi olarak verdikleri limitler arasında 100.000 TL kredi limiti de vardır. Başvuru yaptığınızda, hemen değerlendirmeye girer ve banka politikasına uygunsanız, hemen kredinizi kullandırırlar. 100 bin TL kredi için başvuru yapacak olan kişiler, banka kredi notu ile birlikte, gelir durumu da iyi olması gerekiyor.

Çünkü bankalar, kredilerini gününde ödeyebilecek olan kişilere bu limitle kredileri vermektedirler. Sizde 100 bin TL kredi almak istiyorsanız, sigortanızın düzenli yatması gerekiyor. Hemen onay almak içinde banka kredi notunuzun 1200 ve üzerinde olması şartı vardır. Bankalarda daha önce çalışma yapmadıysanız, bankalar size yüksek limitli kredi vermeyeceklerdir. Daha önce düzenli banka çalışması yaşayanlar, hemen kredilerini kullanabileceklerdir. Şimdi sizlere 5 dakika içinde onay alacağınız 100.000 TL kredi veren bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz. İşte detaylar…

Garanti BBVA 100.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacaksanız, bu bankanın en yakın şubesine sadece kimliğinizle gitmeniz yeterlidir. Banka, kimliğinizle yapacağınız kredi başvurusunda hemen sonuç verecek ve sizlere sonucu söyleyecektir. Kredi başvurusu yaptığınızda, 100 bin TL ve 36 ay vadeli olarak kredi onayı alabilmeniz için sigorta durumunuza da bakılacaktır. En az 90 gün sigortanızın (3 ay) kesintisiz olarak yatıyor olması gerekmektedir. Garanti BBVA üzerinden 100 bin TL onay aldığınızda da hemen 5 dakika içinde banka gişesinden kredinizi kullanabileceksiniz. Başvuru yaptığınızda eğer diğer bankadaki borçlarınızı kapatmak istiyorsanız, banka personeline bu konuyu söylemeli ve kullanacağınız kredilerde otomatik olarak hesaplara borç kapatma tutarlarını gönderebilirsiniz.

ziraat-bankasi-ing-ve-garanti-bbva-5-dakika-icinde-100000-tl-veriyor

ING Bank 100.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yüksek limitli kredi alacağınız bankalardan birisi de ING Bank’tır. Bu banka üzerinden 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. 100 bin TL kredi başvurusunu banka şubelerinden yapmanız gerekiyor. Eğer daha düşük limitle kredi ihtiyacınız varsa, bankanın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Onaylanan krediniz, sigorta durumunuz uygun olması durumunda hemen kullandırılacaktır.

Ziraat Bankası 100.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası, kamu bankası olmasından dolayı belki de ilk tercih edeceğiniz bankadır. Banka uygun faiz oranları ile 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi vermektedir. En az 6 aylık sigortanız varsa veya emekli olup bu bankadan emekli maaşı alıyorsanız aynı gün içinde onaylanacak 100 bin TL kredi kullanabilirsiniz. Banka diğer bankalara nazaran daha sert kredi onayı verdiği gibi, aldığınız 100 bin TL kredilerde de daha çok borçlarınız varsa, bu borçları kapatmanız için kredi imkanı sunacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@