Ziraat Bankası, İş Bankası ve ING Bank konut kredisi kampanyası başlattı. Ziraat Bankası, İş Bankası ve ING Bank üzerinden düşük faiz oranları ile birlikte konut kredisi kullanabilirsiniz. 36 ay vadeye kadar alacağınız konut kredilerinde bankalar 3 ay ertelemeli olarak sizlere kredi imkanı sağlayacaktır. Ziraat Bankası, İş Bankası ve ING Bank üzerinden konut kredisi başvurusu yapacak olan müşterilerin belirli şartlara uygun olmaları durumunda bu kredileri kullanacağını söyleyebiliriz.

120 ay vadeli konut kredisi kullanmak istiyorsanız vereceğimiz bu üç banka üzerinden başvuru yapmadan önce kredi alıp alamayacağınız öğrenmeniz gerekiyor. Krediler, kredi notu olan müşterilere verilmektedir. Kredi notu düşük olan kişiler maalesef onay olamaz. Özellikle konut kredilerinde yüksek limitlerde kredi kullanacağınız için banka sizlerin gelir belgesinin olup olmadığını kontrol etmek isteyecektir.

120 ay vadeye kadar konut kredisi kullanacak olan müşteriler ilk taksit ödemelerinde de bu bankalar üzerinden 3 ay erteleme yapacaktır

Ziraat Bankası konut kredisi başvurusu

Konut kredilerinde son günlerde özellikle kendi maaş müşterilerine sürekli güncel kampanyalar yapan Ziraat Bankası üzerinden 120 ay vadeli konut kredisi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacağınız zaman sizlere özel olarak bu krediler verilir. Çalışan kişilerin en az 1 yıllık sigortası olması, emekli olan kişilerin de emekli maaşlarını bu bankaya taşımaları durumunda Ziraat Bankası konut kredisi kullanılacaktır.

ziraat-bankasi-is-bankasi-ve-ing-120-ay-vadeye-kadar-nakit-odemesi-yaparak-tarihe-gecti-son-daki1

Ziraat Bankası üzerinden konut kredisi kullanacak müşteriler alacakları evin ekspertiz değerinin yüzde seksenine kadar banka üzerinden kredi kullanabilir. 300 bin tl değerinde bir ev aldığınızda ve ekspertiz değeri de bu civarda çıktığında 240 bin TL'ye kadar konut kredisi kullanabilirsiniz. 120 ay vade ile Ziraat Bankası kredisi sizlere destek olacaktır kredi başvurusu banka şubesinden evraklarınız ile birlikte yapılıyor.

İş Bankası konut kredisi başvurusu

İş Bankası şubelerine giderek kimlik, gelir belgesi ve alacağınız evin tapu belgesini vererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Alacağınız evin ekspertiz değerinin yüzde seksenine kadar bu banka üzerinden kredi kullanabiliyorsunuz. İş Bankası konut kredisi başvurusu yaptığınız zaman sizlere özel olarak faiz oranları sunulacaktır. Şubeler üzerinden yapacağınız kredi başvurusunda onay almanız ile beraber 10 gün içerisinde ev sahibi olabileceksiniz.

ING Bank konut kredisi başvurusu

ING Bank üzerinden de konut kredisi başvurusu yapılıyor. Kredi başvurularında özellikle kredi notu yüksek olan kişilerin daha düşük faizler de kredi alacağını söyleyebiliriz. ING Bank konut kredisi başvurusu yaptığın zaman size özel olarak verilen bu kredileri banka şubelerinden evraklarınız ile birlikte başvurarak alabiliyorsunuz. ING Bank diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranları ile birlikte işlem yapıyor. Alacağınız evin ekspertiz değerinin yüzde seksenine kadar kredi kullanabilirsiniz. Kimliğinizi gelir belgenizi ve alacağınız evin tapu belgeleri ile birlikte en yakın ING Bank şubesine giderek bireysel müşteri temsilcisi üzerinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra aynı gün içerisinde onay alıp almadığınızı da göreceksiniz.