Ziraat Bankası Kampanyasını Duyurdu, En Düşük Faizlerle Kredi 10.000 TL Verilecek, Aylık Taksit 386 TL

Ziraat Bankası Kampanyasını Duyurdu, En Düşük Faizlerle Kredi 10.000 TL Verilecek, Aylık Taksit 386 TL. Ziraat Bankası son dakika yaptığı kampanya ile tüketici kredisi veriyor. İşte detaylar...

Ekonomi 23.08.2021 - 19:27 23.08.2021 - 19:27 Vural Pars

Ziraat bankası kredi başvurusu yapacak olan kişilere, 1.59 faiz oranları ile kredi imkanı sunuyor. 10.000 TL'ye kadar başvuru yapan kişiler, bankanın uyguladığı yeni kampanya ile anında kredi imkanından faydalanıyor. Ziraat Bankası üzerinden son dakika yapılan bu kredi kampanyasında düşük faiz oranları ile işlem yapılıyor. Bu kredileri alabilmeniz içinde banka belirli şartlara sizlere sunuyor. Her ne kadar kredi kullanmak istiyorsanız, banka bu kredilerde, müşterilerinin banka politikalarına göre onay verecektir. Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yaptığınızda, şartlara uygun olan kişiler, hemen aynı gün içinde kredi kullanabileceklerdir. Şimdi sizlere bankanın resmi internet sitesinde de yayınlanan bu kampanya ve kredi detayları hakkında bilgiler verelim. 

Ziraat Bankası Kredi Kampanyası

Ziraat Bankası son yaptığı kredi faiz güncellemesinden sonra 1.59 faiz oranlarıyla kredi veriyor. 10.000 TL kredi aldığınızda ayda 386 TL ödeme yapacaksınız. 36 ay vadeli kredi kullandığınızda bu tutarı ödeyecek ve dilerseniz ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapabileceksiniz. Banka emekli maaşını bu bankadan alan veya Ziraat Bankası üzerinden çalışma maaşı alan kişilere 1.55 faiz oranlarıyla kredi veriyor. Güncel faiz oranları ile birlikte, Ziraat Bankası kredi kampanyalarını resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Emekli olan kişiler bu kredileri alabildikleri gibi ayrıca daha yüksek limitlerde de kredi kullanabilmektedir. Emekliye kredi kampanyası ile yapılan bu kredilerde, emekli maaşınızı Ziraat Bankası şubelerine taşırsanız kredinizi hemen maaşınıza göre kullanabileceksiniz. 

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası kredi başvurusunu birden fazla yöntemle yapabilirsiniz. Başvuru kanallarından en çok kullanılanı banka şubeleri oluyor. Banka şubeleri üzerinden kimlik ve gelir belgeniz vererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka şubeleri haricinde internet sitesi üzerinden, bankanın mobil uygulaması üzerinden, internet şubesi üzerinden, Ziraat Bankası ATM'si üzerinden ve Çağrı merkezi numarası olan 0 850 220 00 00 numarasını arayarak Ziraat Bankası kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

ziraat-bankasi-kampanyasini-duyurdu-en-dusuk-faizlerle-kredi-10000-tl-verilecek-aylik-taksit-3861

Bankadan 10.000 TL ve üzerinde de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Aldığınız kredilerde banka aynı faiz oranları ile işlem yapacaktır. Bankadan emekli ve çalışanlar haricinde esnaf olan vatandaşlarda ticari ve ipotekli ticari kredilerine başvurularını yapabilirler. Bunun için en yakın Ziraat Bankası şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@