Ziraat Bankası Kartı Kullananlara Müjde: Alışveriş sever vatandaşlara müjde Ziraat Bankası kart kullanan müşterilerine büyük bir kampanya sunuyor. Çeşitli kampanyalar her ne kadar zaman aralıklarıyla sunulsa da bu tarz büyük kampanyalar her zaman müşteri karşısına çıkmıyor. Bu sebeple müşterilerin bu kampanyayı kaçırmaması öneriliyor.

Ziraat Bankasının müşterilerine verdiği değer sonucunda, birçok kampanyanın sunulması günümüzde aktif bir şekilde devam ediyor. Sadece Ziraat Bankası kartlarından herhangi birini kullanan müşterilerin yararlanabileceği bu kampanya, müşterilerin yapacağı alışveriş sonucunda aldığı ürünlerde çeşitli fiyat ve indirim avantajları sunuyor.

Özellikle detaylarını haber yazımızın devamında yer vereceğimiz bu kampanya müşterilerine son derece büyük bir ürün alım imkanı sunuyor. Özellikle teknolojinin gelişmesiyle birlikte online alışverişlerin artması sonucunda Ziraat Bankası bu kampanyasında online üzerinden alışveriş yapan müşterilerini sevindiriyor. Kampanyanın tüm detaylarını haber yazımızda bulabileceksiniz.

ziraat-bankasi-karti-kullananlara-mujde-bankadan-sevindiren-aciklama-geldi-bankkart-kullananlar1

Kampanya Detayları: Daha öncesinde bu kampanya 9 Kasım- 29 Kasım tarihleri arasından Ziraat Bankası Bankkart kullanan müşterilerine sunulmuştu. Müşterilerin yoğun talebi ve Ziraat Bankası’nın müşteri portföyüne değer vermesi sebebiyle bu kampanyanın geri dönüşü bir an önce müşterilerle buluşuyor. 9 Kasım-29 Kasım tarihleri arasında alışveriş yapan müşterilerin 16 Aralık tarihinde bankkart bonusları Ziraat Bankası tarafından yatıralacaktır. Kampanya tarihlerinde alışveriş yapan müşteriler, alışveriş tutarları 750 TL’yi bulması dahilinde kart hesabına 30 TL’lik bir promosyon alacaktır. Eğer müşterinin alışverişi 1500 TL gibi bir harcamaya ulaştıysa, müşterinin bankkart hesabına 50 TL’lik bir promosyon yatırılacaktır. Son olarak müşteri bu tarihler arasında 2500 TL’lik bir harcamaya ulaştıysa Ziraat Bankası tarafından müşterilerin bankkart hesabına 75 TL’lik bir promosyon yatırılacaktır. Ancak Ziraat Bankası müşterilerinin bu kampanyadan yararlanırken dikkat etmesi gereken bazı öneli noktolar bulunmaktadır. Bu önemli detayları açıklayacak olursak;

Öncelikle Ziraat Bankası müşterilerinin bu kampanyadan yararlanabilmesi için 9 Kasım-29 Kasım tarihleri arasında alışveriş yapmış olması gerekmektedir.

Yapılan alışverişin Ziraat Bankasının online alışverişte anlaşmalı olduğu yerlerden yapılmış olması gerekmektedir.

Son olarak 9 Kasım - 29 Kasım arasında gerçekleşen bu kampanyaya kişilerin kampanya tarihleri arasında başvurmuş olması gerekmektedir.

Kampanya detayları için daha fazla bilgi edinmek isteyen Ziraat Bankası müşterileri en yakın şubeden, resmi web sitesinden veya Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine ulaşarak kampanya hakkında daha detaylı bilgi alabilirler.