Ziraat Bankası kartı olanlar dikkat! 15.000 TL ödeme için son gün bugün. Detayları haberimizden öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası kartı olan vatandaşlar için başlıklar son dakika kampanyasında acil ihtiyacı olan vatandaşların kullanabileceği 15.000 TL ve düşük faizli kredi için son gün bugün. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlem yapacak olan vatandaşların şartları uygun olması durumunda kredilerine hızlı bir şekilde hesaplarına yatırabileceği nakit kredi kampanyası başladı. Ziraat Bankası Haziran ayı içerisinde başlatmış olduğu Bu kampanyada bugün başvuru yapan kişilere 15.000 TL'ye kadar hemen ödeme yapacağını ve ihtiyaç kredisi kullandıracağını söyledi. 

Ziraat Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır? 

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden işlem yapacak olan vatandaşlar mobil uygulamayı kullanıyorlarsa hızlı bir şekilde sonuç alabiliyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler kredi kullanmak istiyorlarsa 36 ay vadeye kadar bu işlemleri gerçekleştirebiliyor. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusu ile birlikte sizler de başvurunuzu gerçekleştirerek hızlı bir şekilde sonuç alabileceğiniz bu kampanyaya katılarak en düşük faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. 

11 Milyon Üzerindeki Emeklinin Beklediği Bayram Nakit Kampanyası Başladı! 11 Milyon Üzerindeki Emeklinin Beklediği Bayram Nakit Kampanyası Başladı!

zrt-26

Emekli olan kişiler ile birlikte sigortalı olarak çalışan ve son işyerinde 6 aydır sigorta primleri yatan kişilerin kredi puanı 1100 ve üzerinde olması durumunda Ziraat Bankası üzerinden 15.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alabileceğini söyleyebiliriz. 

Ziraat Bankası şubeleri üzerinden kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar acil ihtiyaçları için kullanacakları bu kredileri alabilmeleri için şubelere giderken kimliklerini ve gelir belgesini yanında götürmesi gerekiyor. 36 ay vadeye kadar 50.000 TL'ye kadar ödeme yapılacak olan bu kredilerde hızlı bir şekilde sonuç alınacaktır.