Ziraat Bankası kartı olanlara önemli duyuru, 3000 TL yükleme yapılıyor

Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan kişilere yeni bir müjdeli Haber geldi. Bankamatik kartınıza acil ihtiyaçlarınızda kullanabileceğiniz 3000 TL'ye kadar ödeme yükleyebilirsiniz.

Ekonomi 24.10.2021 - 09:19 24.10.2021 - 09:19 Vural Pars

Ziraat Bankası üzerinden yapılan kampanyalar son zamanlarda oldukça merak edilmektedir. İhtiyaç kredisi kredi kartı ve kredili mevduat hesabı başvuruları yapmak isteyen kişiler Bu banka üzerinden düşük faiz oranları ile işlem yapabilmektedirler. Sizlerle eğer Ziraat Bankası üzerinde bir bankamatik kartı hesabınız varsa 3000 TL'ye kadar ödeme alabileceksiniz. Ziraat Bankası banka hesabı olan kişilere verilecek olan bu 3000 TL nakit avans limiti olarak artı para hesaba yatacaktır. 3000 TL'ye kadar onay alan kişiler 12 ay vadeye kadar taksitli nakit avans limitleri ile birlikte bu aldıkları ödemelerin geri ödemesini yapabileceklerdir. Ziraat Bankası üzerinden 3 bin TL'ye kadar, ödeme alabilirsiniz, bunun için başvuru yapmanız yeterli. Dilerseniz şimdi sizlere Ziraat Bankası üzerinden 3000 TL kredili mevduat hesabı başvurusu nasıl yapılır bunun hakkında bilgiler verelim... 

Ziraat Bankası 3 bin TL'ye kadar kredili mevduat hesabı başvurusu

3000 TL'ye kadar ödeme almak isteyen kişilerin Ziraat Bankası üzerinden banka hesapları olması gerekiyor. Ziraat Bankası banka hesabı olan kişiler 3000 TL'ye kadar ödeme alabilirler. Yapılacak olan başvuru sonrasında sizin kimlik numaranıza göre yapılacak bu ödemelerde 3000 TL'ye kadar ödeme almanız durumunda banka sizleri hızlı bir şekilde sonuç verecek ve hemen hesabınızı artı para olarak 3000 TL yatıracaktır. Ziraat Bankası tarafından yapılan 3000 TL ödeme geri ödemesinden 12 ay vadeye kadar daha taksitli nakit avans olarak sizlere sunulmaktadır.

IMG_20211002_180846

Başvuru yapmak isteyen kişiler Ziraat Bankası hesabı üzerinden aldıkları internet şifresi ile birlikte bankanın kendi mobil uygulaması olan Ziraat mobil uygulamasına girerek buradan başvuru yapabilecek. Ayrıca bankanın Kendi resmi internet sitesi üzerinden de internet şifreniz ile giriş yaparak 3000 TL için başvuruda bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası mobil uygulamasından 3000 TL haricinde ayrıca ihtiyaç kredisi kredi kartı gibi başvurularınızı yaparak işlemde yapabiliyorsunuz. Size en yakın Ziraat Bankası şubesi veya Ziraat Bankası ATM'si üzerinden de 3000 tl ye kadar başvuru yapma imkanınız bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri numarasını arayarak da Ziraat Bankası üzerinden tüm başvurularınızı yapabilir ve tüm başvuru sonuçlarınızı da buradan öğrenebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@