Ziraat Bankası'nın kampanyasında son günlere girdik. Eğer düzenli olarak alışveriş yapıyorsanız 250 TL hediye bankkart liranızı hemen alabilirsiniz. İşte detaylarıyla beraber Ziraat Bankası'nın alışveriş bonus kampanyası...

Ziraat Bankası, 250 TL hediyeli kampanyası ile gündeme geldi. Bankkart ile yapacağınız alışverişlerde sağlanacak ödemeler dikkat çekiyor. Öte yandan gerekli şartları da öğrenmeniz gerekmekte. Bankanın sunduğu fırsatlara bir yenisi daha eklenecek.

Her Alışverişte 50 TL Verilecek!

Ziraat Bankası'nın konuyla ilgili açıklamasında önemli ifadelere yer verildi. 750 TL ve üzeri giyim, ayakkabı, kozmetik, kuyum, ev tekstili, züccaciye, hediyelik eşya, çiçek ve kitap üye işyerleri alanında yapılan alışverişlerde 50 TL bankkart lira verileceği öğrenildi. Ancak alışverişin Bankkart POS cihazları üzerinden yapılma şartını da göz ardı etmemeniz gerekiyor. Tüm bunlarla birlikte alışverişlerdeki son durum ve çok daha fazlası yanıt bulacak.

15 Bin TL Ödeme İçin Bankadan Açıklama! Emekliler Nisan Ayında Paraya Para Demeyecek! 15 Bin TL Ödeme İçin Bankadan Açıklama! Emekliler Nisan Ayında Paraya Para Demeyecek!

250 TL'ye Kadar Hediye Fırsatı!

Ziraat Bankası'ndan gelen hamle doğrultusunda 250 TL'ye kadar Bankkart lira hediyesi sağlanabilecek. Dolayısıyla, eğer düzenli olarak alışveriş yapan biriyseniz bu kampanyayı değerlendirerek hediye 250 TL'nizi alabilirsiniz.

9 Ocak 2023'e Kadar Sürecek

Kampanyanın 9 Ocak 2023'e kadar süreceği belirtildi. Eğer kampanyayı kaçırmak istemiyorsanız bu tarihe kadar kampanyaya katılabilir ve hediye bankkart liranızı hesabınıza aktarabilirsiniz. Çeşitli alışverişlerde de bu indirimi kullanma imkanınız oluyor.