Türkiye'nin en büyük Kamu bankası olan Ziraat Bankası kendi müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için hesaplarına 6000 TL yatırıyor. İşte detaylar

Emekliye yüzde 30 zam verileceği açıklandı! Emekliler bu habere bayram edecek! Emekliye yüzde 30 zam verileceği açıklandı! Emekliler bu habere bayram edecek!

Senede bir oluyor... Ziraat Bankası kendi müşterilerine 6.000 TL veriyor! Hemen ATM'den çekiyorsunuz! Acil paraya ihtiyacınız varsa bankaların nakit avans kampanyalarını değerlendirebilirsiniz. Çekebileceğiniz miktar kredi kartınızın limitine bağlı olarak değişecektir. Limiti yüksek kimseler 6.000 TL’ye kadar çekebilirken genelde bankalar müşterilerine 3.000 TL’ye kadar çekim hakkı tanımaktadır.


Uygun Fiyatlı Avans Kampanyaları 

Bankaların sunduğu kampanyalara bakacak olursak Ziraat Bankasının oldukça uygun bir kampanyası var. 1,40 faiz oranıyla müşterilerine kredi çekme imkânı sunuyorlar. Faiz tutarı üzerinden de yüzde 5 BSMV ve yüzde 15 KKDF alıyorlar. Halkbank ise paraf üzerinden 15.000 TL ye kadar nakit avansı çekmeye izin veriyor.

Aldığınız meblağı 12 ay taksitle yüzde 1,63 faiz oranı ile geri ödemeniz gerekiyor. Vakıfbank ise bireysel kullanıcılarına yüzde 1,63 ticari kullanıcılarına ise yüzde 1,53 faiz oranıyla nakit avans imkânı sunuyor. Eğer acil olarak nakde imkanınız varsa bu kampanyaları kaçırmamanızı öneririz. Böylece uygun faiz oranıyla kredinizi almanız uygun olacaktır.

ilan365.net özel haber