Ziraat Bankası kimlik numarası son hanesine göre 44.000 TL ödeme yapıyor! Bugün sabah duyuru yapıldı! Son dakika haberi ile sizlerde hemen işlem yapacaksınız!

Ziraat Bankası kimlik numarası son hanesine göre 44.000 TL ödeme yapıyor! Bugün sabah duyuru yapıldı! Ziraat Bankası yapmış olduğu son kampanyada 44.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisini kişilerin kimlik numarası üzerinden başvurularını yapmaları durumunda vereceğini açıkladı. 

Evde Bakım Maaşı Ödemeleri Hesaplara Yatırıldı: Engelli Bireyler ve Ailelerine Destek Devam Ediyor Evde Bakım Maaşı Ödemeleri Hesaplara Yatırıldı: Engelli Bireyler ve Ailelerine Destek Devam Ediyor

Ziraat Bankası üzerinden nisan ayı içerisinde başlatılan bu kampanya bayrama kadar devam edecek ve acil ihtiyacı olan vatandaşlara 1.91 faiz oranları ile 44.000 TL ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacak. 

Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere hızlı bir şekilde işlem yapacak olan banka, vermiş olduğu bu kredilerde 36 ay vadeye kadar işlem yaparak emekli olan çalışan ve devlet memuru olan vatandaşlara bireysel ihtiyaç kredisi imkanı sunacaktır. 

Ziraat Bankası üzerinden daha önce kredi kullanan vatandaşlar için bankadan daha uygun faiz oranlarıyla kredi imkanı sunarken, emekli maaşını ilk defa bu bankaya taşıyacak olan kişilerin kimlik numaralarında kredi notu düşük olsa bile yüksek limitli ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi verilmektedir. Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere en yakın şubelere giderek veya bankaların müşteri hizmetleri numarasını arayarak başvurularını yapabildikleri gibi, ayrıca bankanın mobil uygulamasını kullanarak da hemen 44000 TL 36 ay vadeli kredi kullanabilir. 

ziraat2-2

Ziraat Bankası üzerinden başvuru yapacak olan kişiler, Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden nakit kredi için işlem yapmak istiyorsa kendi banka hesabı olması ve bu hesap üzerinden internet bankacılığı şifresi oluşturması gerekmektedir. yapılacak olan başvurular sonrasında 44000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşlara ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapacak olan Ziraat Bankası, özellikle düşük faiz oranları ile kredi kullanacak olan kişilerin maaş müşteri olmasını istiyor. Banka kredi faiz oranlarının güncel olarak öğrenmek istiyorsanız, resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz.