Ziraat Bankası Kredi Kampanyası Duyurdu: Ziraat bankası, maddi zorluk çeken ihtiyaç sabiplerini sevindirecek bir kampanya başlattı. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlar için 25.000 TL’ye kadar kredi onayı verilecektir. Ziraat Bankası, müşterisi olmayanlar için 1.59 faiz oranıyla kredi veriyor. Emekli veya çalışan vatandaşların, maaşlarını Ziraat Bankası’ndan alması durumunda 1.55 faiz oranıyla kredi almaları mümkündür. Ziraat Bankası, resmi internet sayfası üzerinden yapmış olduğu kampanyayı duyurdu ve kredi işlemlerinin hız bir şekilde yapılacağını ifade etti.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası, 36 ay vadeli ve ilk taksitler de 3 ay ertelemeli olacak şekilde 25.000 TL’ye varan ihtiyaç kredi kampanyasını vatandaşlara duyurdu. Bu krediye başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek gelir belgesi ve kimlikleri ile başvuru yapabilirler. Ziraat Bankası kredi alma şartlarına uygun olan vatandaşlar, yapmış oldukları başvurunun onay alması durumunda aynı gün hızlı bir şekilde 25.000 TL’ye varan ihtiyaç kredilerini kullanabilecekler.

Ziraat Bankası’nın herhangi bir şubesine giderek kredi başvurusu yapmanın dışında başka bir başvuru yöntemi daha vardır. 36 ay vadeli ve ilk taksitlerde 3 ay ertelemeli olan 25.000 TL’ye varan ihtiyaç kredisi için başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, Ziraat Bankası’nın resmi internet adresinden başvuru yapabilirler. İnternet sayfasında bulunan başvuru formunu tamamlayıp gönderen vatandaşların başvuru sonuçları 5 dakika içerisinde bildirilecektir. Ziraat Bankası’nın yapmış olduğu kampanyaya internet sitesi üzerinden başvuru yapan vatandaşların kredi alıp alamayacakları cep telefonlarına mesaj ile gelecektir.

ziraat-bankasi-kredi-alamayanlara-159-faizli-25000-tl-kredi-onayi-veriyor

Online İşlem Yaparak Kredi Kullanma

Ziraat bankası üzerinden online işlem yaparak kredi almak isteyen vatandaşların, banka müşterisi olma zorunluluğu vardır. Ziraat Bankası hesabı olan vatandaşlar, internet bankacılığı ile 25.000 TL’ye varan ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirler. Ziraat Bankası’nın mobil uygulaması aracılığı ile başvuru yapıp kredisi onaylanan vatandaşların hesabına kredi miktarı hemen yatırılacaktır. Ziraat Bankası kredi notu yüksek olan vatandaşlar internet bankacılığı üzerinden sorunsuz bir şekilde kredi alabilir. Ziraat Bankası kredi notu düşük olan vatandaşların, en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek başvuru işlemlerini şubeden tamamlamaları önerilir. Gelir belgesi ve kimliği ile şubeye giden vatandaşların başvuru işlemleri yapılır.