Ziraat Bankası maaşın 10 katı kadar faizsiz ihtiyaç kredisi veriyor. Ziraat Bankası üzerinden yapılan son dakika duyurusu ile birlikte bankalardan faizsiz olarak kredi kullanmak isteyen kişilere yeni bir kredi kampanyası duyurusu geldi. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler maaşın 10 katı kadar faizsiz olarak Kredi kampanyasına katılmak istiyorsa hızlı bir şekilde Kredi başvurusunu mobil uygulamadan veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapabiliyor.

Ziraat Bankası kendi banka şubelerinden yapmış olduğu kredi başvurularında kişilere özel faiz oranları ile işlem yaparken sıfır faizli olarak İslami şartlara uygun kredi kullanmak istiyorsanız Ziraat bankası'nın katılım Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat katılım bankası ülkemizde kamu katılım Bankası olarak hizmet veren ve tüm yapmış olduğu bankacılık işlemlerinde hiçbir şekilde faiz oranı uygulamayan bankaların başında gelmektedir. Sizlerde Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyor ve sıfır faizli olarak işlem yapmak istiyorsanız katılım Bankası şubelerine giderek tüm bankacılık işlemleri ve Kredi işlemlerinde faiz oransız işlem yapabilirsiniz.

Ziraat katılım bankasından kredi başvurusu nasıl yapılıyor?

Faizsiz ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere Ziraat katılım Bankası üzerinden faizsiz destek kredisi kampanyası 100.000 TL ye kadar veriliyor. Ziraat katılım Bankası yapmış olduğu bu Kredi kampanyasında faiz yerine kar payı oranı uygulayacak ve müşterilere İslami şartlara uygun olarak Kredi imkanı sağlayacaktır. Ziraat katılım Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabildiğiniz gibi ayrıca konut kredisi ve taşıt kredisi gibi diğer tüm Kredi ürünlerinde de kredi başvurusu yaparak faizsiz olarak işlem yapabilirsiniz.

ziraat-bankasi-maasin-10-kati-kadar-faizsiz-ihtiyac-kredisi-veriyor1

Size en yakın Ziraat katılım Bankası şubesine giderek bu bankadan kimlik ve gelir belgesi ile birlikte hemen kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Sigortalı olarak iş yerinde çalışıyorsanız ve maaşınızın 10 katı kadar faizsiz kredi kullanmak istiyorsanız çalışmış olduğunuz işyerinde 1 yıldır çalışıyor olmanız banka tarafından istenecektir. Emekli olan kişilerde ise Ziraat katılım Bankası maaşın 10 katı ve üzerinde kredi kampanyasına sokmaktadır. Emekli olan müşteriler ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorlarsa emekli maaşlarını bu bankaya taşıyarak yüksek limitli hem ihtiyaç kredisi hem de borç kapatma kredisi kullanabilirler. Ziraat katılım Bankası üzerinden yapacağınız tüm bankacılık işlemlerinde sıfır faiz oranları ile işlem yapılmaktadır.