Son dakika olarak Ziraat Bankası dev kredi kampanyası başlattı. Ziraat Bankası üzerinden dev kredi kampanyasına katılmak isteyenler, belirlenen şartlarda hemen onay alarak, yüksek limitli krediler kullanacak. Kredi limiti 200.000 TL olarak duyuruldu. İşte bankanın yaptığı kredi kampanyası ve detayları...

Bankaların yaptıkları son kredi kampanyalarından bir tanesi de yüksek limitli kredilerdir. Yüksek limitli krediler artık kamu bankaları ve özel bankalar olmak üzere birçok bankada kampanyası görülmektedir. Kredi başvurusu yaptığın zaman banka sizlere belirli faizlerle bu kredileri kullanılmaktadır. Ziraat Bankası da son yaptığı bu kredi kampanyası ile ülkemizdeki en uygun faizli kredi veren bankaların başında gelmektedir. Aldığınız 200.000 TL kredi için de diğer banka borçlarınızı da kapatacağız bir kampanya olacaktır. 200.000 TL kredi kullanan müşteriler tek bir bankaya ödemesi koşulunu kabul ederse banka üzerinden kredi başvurusunu yapabileceklerdir. Ziraat Bankası 200.000 TL kredi için banka politikalarına uygun olmanız durumunda onay alabilirsiniz.

Ziraat Bankası 200.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası dev kredi kampanyası olarak 200.000 TL ihtiyaç kredisi verdiğini duyurdu. Kredi başvurusu sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Ziraat Bankası 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak bu kredileri sizlere sunmaktadır. 200.000 TL kredi başvurusu yaptığınız zaman banka sizlere uygun faiz oranları ile birlikte anında kredi imkanı sağlar. 200 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusunu banka şubesinden kimlik ve gelir belgeniz ile yapabilirsiniz. Kimlik ve gelir belgesi ile başvuru yaptıktan sonra banka size sonucu hemen aynı gün içerisinde söyler. Bu krediler maaş alan müşteriler için sadece kimlikle onaylı kredi kullanılmaktadır.

ziraat-bankasi-muduru-duyurdu-son-dakika-olarak-sabah-resmen-basladi-2021-yilinin-en-buyuk-nakit1

Ziraat Bankası 200.000 TL kredi başvurusu

200.000 TL kredi başvurusu yaptıktan sonra bu limitte onay alamıyorsanız, bankaya bir ipotek vererek kredi başvurunuzu güncelleyebilirsiniz. 200.000 TL ihtiyaç kredilerinde banka 36 ay vadeli olarak verdiği bu krediler de ipotek karşılığı olarak da aynı şartlarda sizlere kredi verilir. Gayrimenkul ipoteği verdiğiniz zaman verdiğiniz İpoteğin yüzde yetmiş beşine kadar arsa ipoteği verdiğinizde ise verdiğiniz ipoteğin yüzde ellisine kadar kredi kullanabilirsiniz. Bu krediler ekspertiz değerlerine göre sonuçlanacaktır.