Ziraat Bankası müşterileri için cazip bir kampanya duyurusu yaptı. Banka, müşterilerine şimdi tam ödeme veya ödeme ve erteleme ile vadeli ödeme seçeneği sunduğunu açıkladı.

Emeklilik Reformu Geliyor! Seçimin Yönünü Emekliler Değiştirecek! Emeklilik Reformu Geliyor! Seçimin Yönünü Emekliler Değiştirecek!

Bir kamu bankası olan Ziraat Bankası, resmi internet sitesinde müşterilerine çeşitli promosyonlar sunmaktadır. Ek olarak Ziraat Bankası kampanyalarını her ay güncellemektedir. Bu sefer Gürgençler mağazası için benzersiz bir anlaşma yapıldı. Banka, “Gürgençler'de +3 Taksit ve 2 Ay Erteleme” başlığı altında duyurduğu kampanyanın şartlarını da açıkladı.

Ziraat Bankası Gürgençler Kampanyası Sunuyor

Alınan bilgilere göre Ziraat Bankası promosyonu 25 Mart'a kadar geçerli. "Gürgençler'de taksitli işlemlerde +3 taksit ve 2 ay vade fırsatı!" ile bir açıklama paylaşıldı. 25 Mart 2023 tarihinde sona eren Gürgençler mağazasına özel kampanya şimdiden birçok insanın ilgisini çekmiş görünüyor. Taksitli işlemlerde +3 taksit imkanı ve 2 ay erteleme şansı olacaktır. Ayrıca Ziraat Bankası, kampanya katılım koşulları hakkında da net bir şekilde müşterilerini bilgilendirmiştir.

Gürgençler Kampanyası Katılım Koşulları Nelerdir?

Ziraat Bankası kampanyasına katılım koşulları net bir şekilde belirtildi. Bankkart ile Gürgençler mağazalarından yapacağınız alışverişlerde 2 taksitten 9 taksite kadar taksitlendirebilirsiniz ancak banka açıklamasına göre;

Kampanya kapsamında kart sahibine taksitli + 3 taksitli alışverişlerini 2 ay erteleme seçeneği sunulacak.

Kampanyadan faydalanmak için satış elemanından alışveriş boyunca daha fazla taksit istemeniz gerekmektedir.

Artı taksit kampanyasından yalnızca Bankkart yetkili üye iş yeri olan ve Bankkart'ın kredi kartı özelliğini kabul eden işletmeler faydalanabilir.

İlgili sektör için düzenleyici düzenlemelerle belirlenen azami taksit sayısı, taksit sayısı ile ertelenen ay sayısının toplamını aşamaz.

Kampanyadan taksitli Bankkart ve Bankkart Başak kart sahipleri yararlanabilecektir.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi edinmek ve katılmak için kayıt olmak için bankanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Konut Sahibi Olmak İsteyenler İçin Ziraat Bankası Güzel Bir Haber Verdi

Önümüzdeki yıl ev almak isteyenler için bankalardan birer birer duyurular gelmeye başladı. Ziraat Bankası resmi internet sitesinde ilan yayınlayarak konut sahibi olmak isteyenlere müjdeyi verdi. Bankalar, bu yıl ev almak isteyen müşterileri için tek tek duyurular yapmaya başladı. Ziraat Bankası da resmi internet sitesinde ilan vererek ev sahibi olmak isteyenlere müjdeyi verdi. Ziraat Bankası, müşterilerine aylık 4.000 TL taksitle tek tuşla ev alma seçeneği sunmuştur. Bankanın yaptığı duyuruda kredi kullanacak kişilere esnek ödeme seçenekleri sunduğunu iddia etti.

Konut Kredisine Başvurmak İçin Gereksinimler Nelerdir?

Banka, yeni bir ev almak, kendi evinde yaşamak ve kiracı olmayı bitirmek isteyenler için özel bir fırsat sundu. Bankaların önemli müşterilerine belirli dönemlerde daha kolay kullandırabilecekleri krediler listesi bir yenisiyle genişletildi. Konut kredisi kapsamında yeni ev almak isteyenler için Ziraat Bankası kredi alma yöntemlerini kolaylaştırmaktadır. Faiz oranları makul olduğu için geri ödeme yöntemi daha esnektir. Talep edilen geri ödeme süresi, özellikle taksitli ödeme prosedüründe 120 aya kadar vade seçeneği ile artırılabilmektedir.

Ziraat Bankası Kredi Tablosu

Hayalleri gerçeğe dönüştüren kredi kampanyası kapsamında kullandırılan kredi tutarının en büyük avantajı düşük faiz oranıdır. Bu fırsat daha büyük geri ödeme sorunlarına yol açabilecek sorunları tamamen çözer. 120 ay vadeli konut kredisi için Ziraat Bankası tablosu aşağıdaki gibidir. Bunlar:

Kredi tutarı olarak 250.000 TL

Kredi vade süresi olarak 120 ay

Kredi faiz oranı olarak %1,36

Kredi aylık taksit tutarı ise böylece 4.238 TL oluyor.