Ziraat Bankası Müjdeyi Verdi: Hesaplara 250 TL yatacak! Son Dakika Duyurusu geldi

Ziraat Bankası Müjdeyi Verdi: Hesaplara 250 TL yatacak! Son Dakika Bugün Duyuruldu. Ziraat Bankası hesabı olan kişilere verilecek. İşte detaylar...

Ekonomi 20.09.2021 - 23:44 20.09.2021 - 23:44 Vural Pars

Ziraat Bankası resmi internet sitesinden hesabı olanlara müjde verdi. Bankkart kampanyasına ait tüm detayları açıkladı.  Yapılan açıklamaya göre Bankkart sahipleri tatil sepetinden tek sefere mahsus olmak üzere 4.500 TL ve üzerinde peşin olarak harcama gerçekleştiren kişilere 250 TL bankkart fırsatı sunuyor. Bunun yanı sıra taksitli işlemler için 4 ay erteleme imkânı mevcut. Kampanya 30 Eylül tarihinde son bulacak.

Kampanyaya Ait Detaylar Ve Koşulları

Bankkart sahibi müşteriler tek seferde 4.500 TL ve üzeri olan peşin harcamalarına 250 TL bankkart lira fırsatı ve taksitli işlemlerde geçerli olmak üzere 4 ay erteleme imkânı sunuyor.  Bankkart ile ve bankkart kredi kartı ile yâda banka kartı ile tatil sepetinden 01 Mart 2021 tarihi ile 30 Eylül 2021 tarihi arasında tek seferde yapılacak olan 4.500 TL ve üzeri alış verişlerde geçerli olacaktır.

4 ay erteleme fırsatı ise bankkart kredi ile tatil sepetinden 1 Mart ile 30 Eylül tarihleri arasında tek seferde yapılacak olan 4.500 TL ve üzeri alış verişlerde geçerli olacaktır.

Kampanyaya katılım için Bankkart mobilden, bankkart internet sitesinden ve SMS kanalları kullanılarak katılım sağlanabilir. SMS ile kampanyaya katılım sağlamak için TATİLSEPETİ yazarak 4757 ye sms gönderilebilir. Gönderilecek sms ler ücretsizdir. Ayrıca kampanyadan faydalanabilmek için bankkart özellikli Pos/Sanal Pos cihazlarından gerçekleştirilmesi gerekir. Erteleme işlemi ile bankkart lira işlemi anında kartlara yansıtılacaktır. Kampanya dönemi boyunca en fazla 250 TL tutarında bankkart lira kazanabilir. Erteleme kampanyası için 4.500 TL tutarlı alışverişler ile taksitli işlemler için geçerli sayılır. Yapılacak olan taksit ve erteleme sayısı BDDK tarafından belirtilen yasal sınırlar içinde olacaktır.

ziraat-bankasi-mujdeyi-verdi-hesaplara-250-tl-yatacak-son-dakika-bugun-duyuruldu

Asıl kart sahibinin ek kartı ile yapacağı harcamalar kampanyaya dâhil edilecektir. Bireysel kartlar ile yapılmış olan harcamalar kampanya kapsamında sayılır. Ön karşılık işlemleri, ilgili kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. Ödül kazanıldıktan sonra iptal edilen işlem veya iade işlemleri durumunda, ödül geri alınacaktır. Ziraat Bankası ile tatil sepeti kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@