Ziraat Bankası nakit ihtiyacı olanları düşündü! 35000 TL, ödemeler bugün başladı

Ziraat Bankası üzerinden nakit kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada 35000 TL'ye kadar hızlı bir şekil te ihtiyaç kredisi kullanabileceğinizi haberi geldi. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, banka şubelerine gitmeden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlem yapabiliyor. 

Son Dakika Haberleri Var: IBAN numarasına: Ziraat Vakıf ve Halkbank'tan Ödeme, Emekliler Alacak! Onay Verildi! Son Dakika Haberleri Var: IBAN numarasına: Ziraat Vakıf ve Halkbank'tan Ödeme, Emekliler Alacak! Onay Verildi!

Ziraat Bankası, sadece emekli olan vatandaşlar için değil, ihtiyaç kredisi kullanacak olan diğer vatandaşlara da kredi imkanı sağlamaktadır. Banka üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda son işyerlerinde 6 aydır sigorta primlerinin yatıyor olması istenmektedir. Emekli maaş alan kişiler ise emekli maaşını bu banka üzerinden alıyorsa, daha düşük faiz oranlarından kredi imkanından faydalanabiliyor. 

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte gidebilir veya bankanın internet sitesi üzerindeki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Ziraat Bankası hesabı olan vatandaşlar, kredi kullanmak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden, Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden internet bankacılığı kredisi kampanyasına da katılarak hem masrafsız hemde gelir belgesiz olarak kredi alabiliyor.