Ziraat Bankası okul ihtiyacı olanlara 20.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası yapacak

Ziraat Bankası okul ihtiyacı olanlara 20.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası yapacak. Bankadan açıklama geldi. İşte detaylar...

Ekonomi 18.10.2021 - 08:42 18.10.2021 - 08:42 Vural Pars

Ziraat Bankası okul ihtiyacı olanlara 20.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası yapacak: Ziraat Bankası okulu ihtiyacı olan kişilere kredi onayı vereceğini son dakika olarak duyurdu. Okullar açıldıktan sonra maddi sıkıntı yaşayan kişilere kredi veren Ziraat Bankası bu kredileri Ekim ve Kasım aylarında da vereceğini duyurdu.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız 20 bin TL'ye kadar onay olacak olan kişilerin banka kredi politikalarına uygun bir müşteri olması gerekmektedir. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı veya sigortalı olarak çalışma maaşı alan kişiler ise 20.000 TL ve üzerinde de bu kredileri kullanabileceklerdir.

Ziraat Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat bankası ülkemizde en çok kredi başvurusu yapılan bankaların arasında gösterilmektedir. Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler birden fazla yöntem ile istedikleri zaman bu banka üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilecekler.

Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine hızlı bir şekilde sonuç vereceğini duyurdu. Ziraat Bankası en yakın banka şubesi üzerinden kimliğiniz ve gelir belgeniz ile birlikte başvuru alacaktır.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvuru formunu da doldurarak banka personeline verdikten sonra banka kredi girişi yapacak ve sizlere 5 dakika ile 15 dakika arasında Kredi sonucunu gösterecektir. Onaylanan kredinizi hemen aynı gün içerisinde kullanabilir ve ilk kredi taksit ödemenizi de ertelemeli yaparak rahat bir nefes alabilirsiniz.

ziraat-bankasi-okul-ihtiyaci-olanlara-20000-tl-ihtiyac-kredisi-kampanyasi-yapacak1

Ziraat bankası'ndan kredi kullanabilmek için şartlar nedir?

Ziraat Bankası müşterilerine kredi başvurusu yapması sonrasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirli politikalar doğrultusunda kredi onayı vermektedir. Her ne kadar kendi Bankası üzerinden maaş almak isteyen müşteriler olsa da banka kredi başvurusu yaptığınız zaman sizin t.c. kimlik numaranız üzerinden bir sorgulama yapacaktır.

Kredi notu ve Banka kredi sicili sorgulaması sonrasında banka size kredi onayı verip vermeyeceğini hemen söyler. Kredi notu düşük olan kişilerin emekli olması durumunda Banka kredi sicili temiz oluyorsa 20.000 TL'ye kadar verilen Bu okul ihtiyaçları kredisi haricinde ayrıca yüksek limitli hem ihtiyaç kredisi hem de borç kapatma kredisi kullanabileceklerdir.

Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan kişiler düşük faiz oranları ile hemen onay alabilirler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@