Ziraat Bankası Saat 18.00'de Duyurdu, TC Vatandaşı Olanlara 13000 TL Nakit Veriliyor, Hemde En Düşük Faizlerle

Ziraat Bankası Saat 18.00'de Duyurdu, TC Vatandaşı Olanlara 13000 TL Nakit Veriliyor, Hemde En Düşük Faizlerle. Ziraat Bankası üzerinden 13 bin TL nakit kampanyası duyurusu yapıldı. Detaylar haberde..

Ekonomi 09.08.2021 - 18:55 09.08.2021 - 18:55 Vural Pars

Son dakika: Ziraat Bankası uygun faizlerle 13000 TL nakit verecek. Bugün yapılan toplantı sonrasında detaylar belli oldu. 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli ödemelerini yapacaksınız. İşte detaylar...

Ziraat Bankası, 13000 TL, kimlikle kredi kampanyası başladı. Ziraat Bankası, pandemi destek kredisi olarak 13 bin TL kredi veriyor. Sizlerde eğer ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden hızlı bir şekilde 13 bin TL'ye kadar verilen kimlikle kredi kampanyasına başvuru yapabilirsiniz. 13000 TL ihtiyaç kredisi olan verilen bu kredi, pandemi döneminde düşük kredi notu olan kişilere de onay verilerek verilecektir.

Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek veya bankanın diğer yöntemlerini kullanarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi onayı alabilmeniz içinde bazı şartlara uygun olmanız gerekiyor. 13000 TL kredi onayı almak isteyen kişiler başvuru yapmadan önce bu politikaları uygun olup olmadıklarını bilmesi gerekmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler eğer bir iş yerinde sigortalı olarak çalışıyorsa, en az 180 gündür yani 6 aydır bu iş yerinde, kesintisiz olarak sigortasının yatmış olması gerekiyor. Emekli olan kişilerde 13000 TL ye kadar hızlı bir şekilde kredi onayı almak istiyorsa bu bankadan emekli maaşları alması gerekmektedir. Dilerlerse daha yüksek limitlerde kredi kullanabilirler. Özellikle emekli olan kişilerin kredi notu düşük olsa bile onay alabiliyor. 

Ziraat Bankası 13.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden 13000 TL'ye kadar kredi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şubesine sadece kimliğinizle gidebilirsiniz. Kimliğinizle birlikte kredi onayı almak istiyorsanız bu bankada bir hesabınızın olması gerekiyor. Eğer hesabınız yoksa bankaya giderken kimlik ve gelir belgenizi de götürmeniz gerekiyor. Ziraat Bankası şubeleri üzerinden yapacağınız kredi başvurularında, banka kredi onayını kendi şube yetkisinde verecektir. Kredi onayı almanız ile birlikte aynı dakika içerisinde kredi kullanma işlemleri başlar. Kredi onayı alamayan kişiler bankaya kefil vererek, kredilerini kullanabilirler.

ziraat-bankasi-saat-1800de-duyurdu-tc-vatandasi-olanlara-13000-tl-nakit-veriliyor-hemde-en-dusuk1

13000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler banka şubelerine gidecek zamanları yoksa ve bu bankada bir hesapları varsa, bankanın mobil uygulaması olan Ziraat Bankası, mobil ve internet bankacılığına girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusunu online olarak yapabilir. İnternet üzerinden yapacağınız kredi başvurusunda onay almanız ile birlikte krediniz hesabınıza yatar. Krediler 36 ay vade ve 3 ay ertelemeli olarak verilmektedir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@