Ziraat Bankası Sabah Açıkladı, Banka Kartı Olanlara Özel Haber

Ziraat Bankası sabah açıkladı. Ziraat Bankası banka kartı kullananlara müjdeli haber geldi. Son zamanlarda beklenen bu haber, son dakika duyuruldu. İşte detaylar...

Ekonomi 22.08.2021 - 09:53 22.08.2021 - 09:54 Vural Pars

Ziraat Bankası üzerinden kredi almak isteyenlere yeni bir haber var. Eğer Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanıyorsanız, banka sizlere hemen sonuç verecek bir kredi kampanyası başlattı. Üstelik bankaya gitmeden ister ATM'den isterseniz de internet bankacılığından bu kredi onayı verilecek. Bankanın sabah yaptığı duyuru ile birlikte, acil para ihtiyacı olan kişilere, Ziraat Bankası düşük faizlerle kredi vereceğini duyurdu. Banka en az 10.000 TL'ye kadar hemen ödeme yapacak. 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak verilecek bu kredilerde, internet üzerinden başvuru yapan kişilere masrafsız kredi seçenekleri sunulacak. Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak kişiler, bankanın son dakika kampanyası olan bu kampanyasına katılarak, hemen ihtiyaçları için başvuru yapabilir. Banka resmi internet sitesinde de kimlere kredi onayı verileceği duyuruldu. 

Ziraat Bankası kredi şartları nedir? Nasıl onay alınır? 

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda, banka hemen sizlere sonucu verecektir. Banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, Ziraat Bankası politikalarına uygun olması gerekiyor. Bankanın uygun faizlerle verdiği bu kredilerde, banka düşük faizli kredi kullanmak isteyenlerin bu bankadan hesabı olması durumunda daha avantajlı kampanya sunacak. Bankadan kredi alacak kişilerin TC vatandaşı olması ve bu bankadan maaş alması şartı vardır. Ayrıca kredi notunuz en az 1100 ve üzerinde olması gerekmektedir. Sigortalı olarak çalışan kişilerin en son iş yerlerinde sigortası kesintisiz 6 ay olması gerekmektedir. 6 aylık sigortası olan kişiler, bu kredileri istedikleri zaman kullanabilirler. Bankanın yaptığı bu kampanyada, son dakika kredisi olarak yayınlandı. Eğer bu bankada hesabınız varsa, bankaya gitmeden hemen ne kadar onay alacağınızı göreceksiniz.

Banka kartı olanlar nasıl başvuru yapacak?

Ziraat Bankası bankamatik kartınız varsa, banka üzerinden hemen kredi başvurusu yapabileceksiniz. Bunun için hesabınız üzerinden bir internet bankacılığı şifresi almanız gerekecek. Banka internet bankacılığı şifresi aldığınızda hemen sizlere mobil uygulamadan giriş izni verecek ve bu giriş sonrasında kendi internet hesabınıza ulaşacaksınız. Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden internet şifreniz ile giriş yaparak, hemen bu kredileri hesabıza atabileceksiniz. Bunun için internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Yaptığınız başvuru 100.000 TL'ye kadar değerlendirilecek ve hemen hesabınıza yatacaktır. 

ziraat-2-2

Emekli olan kişiler, bankadan emekli kredisi kullanabilirler. Bankadan emekli kredisi aldığınızda hemen sonuç alabileceksiniz. Banka emekli kredilerinde kredi notunuz düşük olsa bile 36 ay vadeli ve 100.000 TL limitli kredilerinizi emekli maaşınıza göre kullanabileceksiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@