Ziraat Bankası sabah saatlerinde açıklama yaptı! 10 bin TL ödeme olacak

Kamu Bankası olan Ziraat Bankası yaptığı kampanyasını sabah paylaştı. Ziraat Bankası üzerinden nakit alacak kişilere bankalar uygun faizlerle kredi imkanı sunacak. Ziraat Bankası kredi başvurusu sadece bireysel müşteriler için verilmektedir. 10 bin TL ödeme alacak olan kişilerin banka şartlarına uygun olarak kredi ödemeleri, banka şubelerinden ve internet bankacılığı üzerinden yapılmaktadır. 

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

ZİRAAT BANKASI KREDİ BAŞVURUSU

Ziraat Bankası kredi alacak kişiler, banka müşterisi olması durumunda hemen onay alacaklardır. Banka müşterisi olan kişiler internet bankacılığı şifresi ile birlikte Kredi alabilecektir. Ziraat mobil uygulaması üzerinden yaptığınız kredi başvurusu hemen sonuçlanacak. 

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olması durumunda daha yüksek limitlerde de kredi alabilecek. 

EMEKLİYE MÜJDELİ HABER

Emekli maaşı Ziraat Bankası üzerinden alan tüm emeklilere banka emekli kredisi veriyor. 36 ay vadeli olarak Kredi alabilirsiniz. Emekli maaşı bu bankadan alan herkes Ziraat Bankası banka şubeleri üzerinden kredi alabileceklerdir. Ayrıca banka müşterisi olan kişiler internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapacak. Bu şekilde banka şubeleri gitmeden nakit kredi alabilirsiniz.