Ziraat Bankası Sabahtan Başladı, En Az 1000 TL Ödeme Yapıyor

Ziraat Bankası Sabahtan Başladı, En Az 1000 TL Ödeme Yapıyor. 1000 TL ve üzerinde nakit ihtiyaçları olan kişilere, banka yeni bir kampanya duyurdu. İşte detaylar...

Ekonomi 01.08.2021 - 13:04 01.08.2021 - 13:04 Vural Pars

Ülkemizin kamu bankası Ziraat Bankası, yeni bir kampanya duyurdu. Nakit ihtiyacı olan kişilere, 1000 TL ve üzerinde nakit ödeme yapacak. Kişilerin banka performanslarına göre ödenecek bu nakit kredi imkanı, kişilerin puanına göre de faiz oranı uygulanacak. Özellikle bankadan maaş alan veya banka maaş hesabı olan kişilerin kredilerini anında alabilecekleri bir kampanya duyuruldu. İhtiyaç kredisi olarak verilecek bu kampanyada 1000 TL ve üzerinde onay alan kişiler, mobil uygulama üzerinden bankaya gitmeden de bu onaylanan tutarı hesaplarına atabilecekler.

Pandemi döneminde de sürekli olarak tercih edilen bankaların başında gelen Ziraat Bankası, uygun faiz oranları ile birlikte, müşterilerine hemen destek kredisi vermeye devam ediyor. Banka acil para ihtiyacı olan kişilere, hemen kredi kullandırmaktadır. İhtiyaç kredisi kampanyasına katıldığınızda, sizlerde hemen bu kredi şartlarına göre kredilerinizi alabileceksiniz. Pandemi döneminde kredi kullanmak isteyenler, Ziraat Bankası üzerinden kredi destek kampanyasından yararlanmışlardı. Şimdilerde ise banka kişilerin hesapları olması durumunda bankaya bile gitmeden hemen onay vereceği kampanyayı duyurdu. 

En Az 1000 TL Ödeme Yapılacak

Ziraat Bankası internet bankacılığı üzerinden bu kredi kampanyasına katılabileceksiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda, başvuru yapacak olan kişilerin banka kredi sicili uygunsa banka hemen değerlendirme yapacak ve bu değerlendirmeye göre sizlere hemen kredi sonucunu söyleyecektir. İnternet bankacılığı üzerinden verilen bu kredilerde banka 36 ay vadeye kadar olan kredileri hemen hesaplarınıza atabilecektir. 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli verilen kredilerin ödemelerinde ise isteyen kişiler 3 ay da bir ödeme tablosu da oluşturabileceklerdir. Ziraat Bankası internet üzerinden başvuru aldığında en eaz 1000 TL onay verecektir. Banka kredi notu iyi olan ve bankalarda borcu olmayan kişilere yüksek limitli krediler onaylamaktadır. 

ziraat-bankasi-sabahtan-basladi-en-az-1000-tl-odeme-yapiyor1

Emeklilerde Alacak

Emekli olan kişilerde alacaklar. Emekli olan kişiler, kredi notu düzgün olması durumunda ve bu bankada hesabı olması durumunda 100.000 TL ve üzerinde kredi onayı alabileceklerdir. İhtiyaç kredisi olarak verilen emekli kredilerinde banka müşterilerine hemen sonucu verir ve onaylanan krediyi aynı gün içinde kullandırır. Emekli olan kişiler ayrıca diğer bankadaki olan borçları kapatmak için borç kapatma kredisi de alabilecektir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@