Ziraat Bankası Sadece Emekliye Müjde Verdi, Gelir Belgesi Yok, Para İhtiyacı Olan Başvuru Yapıyor

Ziraat Bankası Sadece Emekliye Müjde Verdi, Gelir Belgesi Yok, Para İhtiyacı Olan Başvuru Yapıyor. Son dakika kampanyası duyuruldu. Detaylar haberimizde...

Ekonomi 24.11.2021 - 10:40 24.11.2021 - 10:40 Vural Pars

Ziraat Bankası Sadece Emekliye Müjde Verdi, Gelir Belgesi Yok, Para İhtiyacı Olan Başvuru Yapıyor. Emekli olan vatandaşlara Ziraat Bankası üzerinden yeni bir kampanya Haberi geldi. Ziraat Bankası sadece emekli olan vatandaşlara hem ihtiyaç kredisi hem de borç kapatma kredisi adı altında yeni bir kredi kampanyası hazırladı. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı almanız şarkı ile yapılacak olan bu kampanyaya düşük faiz oranları ile katılabilecek ve isterseniz faizsiz kredi bile kullanabileceksiniz. Ziraat Bankası üzerinden yapılan Bu kampanyada emekli olan vatandaşlar para ihtiyaçlarını giderebilmek ileri için 36 ay vadeye kadar 50.000 TL ihtiyaç kredisi 100 bin TL'ye kadar daha 24 ay vadeli borç kapatma kredisi kullanabilecekler.

Ziraat Bankası üzerinden emekli olan vatandaşlar eğer kredi başvurusu yapmak istiyorsa emekli maaşının Bu bankada olması şartı ile en yakın banka şubesine sadece kimlikleri ile birlikte giderek başvuruda bulunabilirler. Ziraat Bankası emekli kredisi kullanacak olan vatandaşlar en yakın banka şubesi üzerinden yapacakları kredi kampanyası başvurusu sonrasında değerlendirme şube yetkisinin de olacak ve kredi sonucu hemen 5 dakika içerisinde sizlere söylenecektir. Daha önce Ziraat Bankası üzerinden emekli kredisi kullanan vatandaşlar ise bu bankadan borç kapatma kredisi ve ihtiyaç kredisi olarak Kredi başvurusunda bulunabilir. 

Ziraat Bankası başvuruları hem bankadan hem internetten alacak

Kampanyaya katılmak isteyen vatandaşlara Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi olarak vermiş olduğu Bu kampanyada başvuruları hem internet sitesinden hem de bankanın şubeler üzerinden alacaktır. Ziraat Bankası şubelerine giderek kampanya detayları hakkında bilgi alabileceğiniz gibi ayrıca ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak emekli kredisi kampanyasına başvuruda bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası yapmış olduğu Bu kampanyada eğer emekli maaşı bu bankada olmayan kişiler var ise bu kişilerin maaşlarını taşımaları durumunda kredi onayı verecek ve Kredi notu düşük olsa bile bankadan kredi kullanmış olacaksınız.

krediler-323-2

Ziraat Bankası hesabınız üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresi ile birlikte bankanın mobil uygulaması üzerinden 7 gün 24 saat hem bankacılık işlemlerinizi yapabilir hemde ihtiyacınızın olması durumunda Kredi başvurusunu mobil uygulama üzerinden yapabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@