Ziraat Bankası şartları yerine getirene 18.000 TL ödeme yapıyor

Ziraat Bankası üzerinden banka şartlarını yerine getiren kişilere 18 bin TL'ye kadar yeni bir ödeme başladı. Son dakika destek haberi geldi. Detaylar...

Ekonomi 20.10.2021 - 08:57 20.10.2021 - 08:59 Vural Pars

Ziraat Bankası üzerinden banka şartlarını yerine getiren kişilere 18 bin TL'ye kadar yeni bir ödeme başladı. Ülkemizin kamu Bankası olan ve ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılmak isteyen kişilere hızlı bir şekilde destek olan Ziraat Bankası düşük faiz oranları ile 36 ay vadeli 18 bin TL ile ilgili kredi kampanyasını resmi internet sitesi üzerinde duyurdu.

Ziraat Bankası tarafından yapılan bu kampanya ile birlikte 18 bin TL'ye kadar hızlı bir şekilde ödeme almak isteyen kişiler ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme de yaparak Kredi kullanabilecekler. kredi kullanmak isteyen kişiler Ziraat bankasının ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak hemen onay alabileceklerdir. Bankanın belirlediği Kredi politikalarına uygun olan kişiler 18.000 TL onay alabilir.

Ziraat Bankası 18 bin TL kredi onayı nasıl alınır?

Ziraat Bankası üzerinden kredi onayı almak isteyen kişilere yeni bir kredi kampanyası duyurusu yapıldı. Ziraat Bankası üzerinden kredi onayı almak istiyorsanız banka kredi şartlarına uygun müşteri olmanız gerekiyor. Ziraat Bankası 18 bin TL'ye kadar yapmış olduğu kredi kampanyasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirtilen kredi şartları doğrultusunda hemen onay verecektir. Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanmak isteyen kişiler 18 bin TL'ye kadar onay almak istiyorsa banka kredi notu 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. Sigortalı olarak işyerinde çalışıyorsanız en az 3 aydır aynı işyerinde çalışıyor olmanız gerekmektedir. Kredi notu sıfır olan müşteriler ise en az 1 yıldır aynı işyerinde sigorta primleri yatıyorsa hemen onay alabilirler.

ziraat-bankasi-sartlari-yerine-getirene-18000-tl-odeme-yapiyor

Ziraat Bankası 18 bin TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler eğer 18 bin TL'ye kadar kredi onayı almak istiyorlarsa bankanın resmi internet sitesine girerek ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilirler. Banka üzerinden yapılan duyuruda da ihtiyaç kredisi başvuru formunu dolduran kişilere hızlı bir şekilde kimlik numaraları üzerinden sorgulama işlemleri yapılacak ve onaylanan kişilerin kredilerinin ne kadar olduğu SMS ile bildirilecektir. Ziraat Bankası müşterisi olan kişiler ise bankanın internet bankacılığını kullanabilirler. Ziraat Bankası internet bankacılığı üzerinden yapacağınız Kredi başvurularında 18 bin TL'ye kadar kredi onayı almanız ile birlikte hemen sizlere bu Kredi hızlı bir şekilde banka hesabınıza yatar.

Ziraat Bankası emekliye 18.000 TL kredi veriyor mu?

Ziraat Bankası üzerinden emekli olan vatandaşlara da 18.000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi kampanyası yapılıyor. Emekli olan müşterilerden Ziraat Bankası düşük kredi notu olsa bile emekli maaşı ve kendi bankasına taşıması durumunda 18 bin TL'ye kadar onay vereceğini duyurdu. Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek emekli maaşını Ziraat bankası'na taşımak istediğinizi belirtirseniz 18 bin TL'ye kadar hızlı bir şekilde kredi onayı alabilirsiniz.

ziraat-bankasi-sartlari-yerine-getirene-18000-tl-odeme-yapiyor1

Ziraat Bankası üzerinden düşük kredi notu olan kişiler emekli maaşını taşımaları durumunda hemen hesaplarına istedikleri tutar da hem ihtiyaç kredisi hem de borç kapatma kredisi kullanabilirler. Ziraat Bankası ayrıca emekli ve sigortalı olarak çalışan müşterilere ihtiyaç kredisi haricinde de düşük faiz oranlı konut kredisi ve taşıt kredisi imkanı da sağlamaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@