Son dakika haberi olarak banka kendi internet sitesi üzerinden Ziraat Bankası Sicil Affı Duyurdu haberi geldi. Uygun olan müşterilere verilecek olan bu kredilerde, daha önce bankalarda sıkıntı yaşayanlar onay alacaklar. Ziraat Bankası sicil affı kredisi almak istiyorsanız, başvuru yapmanız gerekiyor. Banka bu kredi için bazı şartları açıklarken, gün içinde Vakıfbank ve Halkbank tarafından da bu kredilerin verileceği açıklandı. 3 kamu bankası da bankalarda sıkıntısı olan ve bu sıkıntı borçlarını kapatan kişilere uygun faizlerle kredi vereceğini açıkladı...

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası üzerinden sicil affı kredisi almak isteyenler, bankalardaki olan borçlarını ödemiş olması gerekiyor. Kara liste müşterisi olan kişiler, 36 ay vadeye kadar 100.000 TL'ye ihtiyaç kredisi alabilecekler. Bunun için sadece banka şubelerinden başvuru yaparak kredi kullanabileceksiniz.

Ziraat Bankası üzerinden kredi alacak kişiler, uygun faiz oranları ile birlikte işlem yapmak istiyorsa, banka borcu yoktur kağıtları ile birlikte, Ziraat Bankası şubelerine giderek, kimlik ve gelir belgesini banka personeline vererek kredi başvurusunda bulunabilirler. Ziraat Bankası emekli olan kişilere ayrıca emekli maaşlarını kendi bankasına taşıması durumunda sicil affı kredisi ile ilgili kredi verecektir. 

ziraat-bankasi-sicil-affi-duyurdu-daha-sonra-2-kamu-bankasi-daha-baslatti-kara-listede-olanlara-1

Vakıfbank ve Halkbank

Ziraat Bankası'nın yaptığı kampanya sonrasında ayrıca Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de kredi başvurusu başladı. Bu bankalar üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler, en yakın banka şubelerine giderek kredi işlemlerini yapabilir, yaptıkları kredi işlem sonuçlarını hemen öğrenebilirler. Vakıfbank ve Halkbank, kredi alacak olan kişiler için belirli şartlara göre işlem yapacaklardır. Bu bankalar üzerinden işlem yapmak isteyenler, belirlenen faiz oranlarından yararlanırlar. 

3 Kamu bankası da daha önce bankalarda icralık ve avukatlık olup kredi alamayan kişilere, 36 ay vadeye kadar kredi imkanı tanıyacak. Bu kişiler borçlarını ödedikten sonra borcu yoktur kağıtları ile birlikte, kamu bankalarına giderek kredi başvurusunda bulunabilirler. 3 kamu bankası tarafından verilen bu kredilerde Vakıfbank ve Halkbank Ziraat Bankası gibi düşük faizlerle işlem yapacaktır. 36 ay vadeye kadar 100.000 TL limitli olan bu kredilerde ilk taksit ödemelerini dileyen müşteriler 90 gün erteleyeceklerdir...