Ziraat Bankası (Son 2 Ay) 800 TL Hediye Kampanyasını Duyurdu. Kredi Kartı ve Banka Kartı Olanlar Alacak

Ziraat Bankası Son 2 Ay 800 TL Hediye Kampanyasını Duyurdu. Kredi Kartı ve Banka Kartı Olanlar Alacak. Ziraat Bankası bu kampanyayı duyurduktan sonra başvuru rekoru kırıldı. İşte detaylar...

Ekonomi 25.06.2021 - 09:26 25.06.2021 - 09:27 Vural Pars

Ziraat Bankası üzerinden Haziran ayı itibariyle başlayan bir kampanya, çok tanıtımı olmadığı için fazla duyurulmamıştı. Banka kendi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından da duyurduğu bu kampanya ile birlikte, 800 TL'ye kadar para hediyesi vereceği duyurdu. Banka tarafından çıkartılan bankkart bankamatik kartı ve bankkart kredi kartı ile alışveriş yapan kişilere, bu para ödenecek. Aylık olarak en az 50 TL en fazla ise 800 TL alabileceksiniz. 

Ziraat Bankası ayrıca yaptığı duyuruda bankanın bu kampanyayı Temmuz sonuna kadar devam ettireceğini de duyurdu. Yapacağınız alışverişlerde, üye iş yerleri üzerinden alışveriş yaparsanız, Ziraat Bankası bazı yaptığınız alışverişlerde sizin paranızı iade edecektir. İade işlemleri ise alışveriş tarihinden 30 gün sonrası olarak biliniyor. Ziraat Bankası mobil uygulama üzerinden veya bankanın internet bankacılığına girerek de bu kampanyaya katılabilirsiniz. 

Ziraat Bankası 800 TL Hediye Kampanyası Nedir?

Ziraat Bankası 800 TL olarak verilen bu ücretsiz para, sadece Ziraat Bankası müşterilerinin alacağı bir para olarak bilinmektedir. Banka kendi müşterilerinin bankkart ile yaptıkları alışverişlerde, tatil, araba kiralama, otel, düğün alışverişi, anlaşmalı firmalardan yapılan giyim alışverişi gibi birçok yerden yapılan işlemlerde eğer kart ile ödeme yaparsanız, 800 TL'ye kadar para verecek.

Kampanyaya katılacaklar sadece tek bir kart üzerinden katılabileceklerdir. Bankkart bankamatik kartı veya bankkart kredi kartı ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. 

Ziraat Bankası Kredi Kartı Olmayanlar Ne Yapacak?

Ziraat Bankası kredi kartı olmayan kişilerde bu kampanyaya katılabilecek. Kampanyaya katılmak için öncelikli olarak başvuru yapmanız gerekiyor. Eğer bu bankada hesabınız yoksa, Ziraat Bankası şubesinden veya bankanın internet bankacılığı uygulaması olan mobil uygulama üzerinden hesap açma başvurusu yapılacaktır. Ayrıca kredi kartı almak isteyenlerde aynı şekilde başvurularını yapabileceklerdir. 

Ziraat-bank1

Başvuru yaptıktan sonra ilk alışverişiniz sonrasında bu kampanyaya katılabileceksiniz. Kampanyaya katılan kişilere, ne kadar puan para kazandırıldığı SMS ile veya mail yoluyla gelecektir. Ziraat Bankası yaptığı bu kampanya ile birlikte, müşterilerine iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir. Kampanya tarihi ve detaylı bilgi için bankanın resmi internet sitesi hesabına girebilirsiniz. Ziraat Bankası yaptığı bu kampanyalarda değiştirme ve iptal etme hakkına sahiptir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@