Ülkemizin kamu Bankası olan Ziraat Bankası 7000 TL ödeme vereceğini duyurdu. 36 ay vadeye kadar geri ödemeler yapabileceğiniz bu Kredi ödemesinde Ziraat Bankası hesabı olan ve Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan kişilere banka şubelerine gitmeden onay verilecek. Ziraat Bankası 7000 TL ödeme alacak olan kişiler ilk kredi taksit ödemesini isterlerse 3 ay ertelemeli olarak yapabilecek.

Para ihtiyacı olan müşterilerin Ziraat Bankası hesabı olması durumunda banka müşterilerine sms ile bu başvuruyu yapabilecekleri hakkında bilgi mesajı gönderdi. Ziraat Bankası resmi internet sitesi ve Ziraat Bankası ATM'leri üzerinden de bu kredi kampanyası hakkında detayları öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan kişilere emekli olması sigortalı olarak çalışıyor olması veya devlet memuru olması durumunda bireysel olarak nakit 7000 TL imkan sağlanacak.

Ziraat Bankası 7000 TL nakit imkanı başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden 7000 TL nakit imkanı başvurusu yapmak isteyen kişiler Ziraat Bankası ATM'sine gidebilir veya bankanın internet sitesi üzerinden başvuru yapabilir. Ziraat Bankası 7000 TL nakit imkanı başvurusu yapacak olan kişiler bankada hesabı olması durumunda alacakları internet bankacılığı şifresi ile birlikte banka şubelerine gitmeden son dakika yapılan 7000 TL nakit kredi kampanyasına başvurusunu Online olarak yapabilir. Başvuru yaptıktan sonra sizin kimlik numaranız üzerinden sorgulama yapacak olan Ziraat Bankası genel müdürlük tarafından sizlere Kredi sonucunu 5 dakika içerisinde söyleyecektir.

z45-a2d648b7-5db6-478a-b8a6-ac93d83632fc-2

Ziraat Bankası kredi başvurusu ayrıca en yakın banka şubesinden sadece kimliğinizle birlikte yapılabiliyor. Düşük faiz oranları ile 7 bin TL kullanmak istiyorsanız Ziraat Bankası şubelerine giderek hemen işlem yapabilir ve sonucunu hemen öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası şubelerine giderken eğer banka hesabınız yoksa ilk olarak Banka hesabı açtırabilir Daha sonra da internet bankacılığı şifresi olarak hem kredi başvurumuzu hem de diğer bankacılık işlemlerinizi online Ziraat Bankası mobil uygulama üzerinden yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan kişi emekli olması durumunda emekli maaşı üzerinden kredi kullanacak. Almış olduğunuz emekli maaşına göre hem ihtiyaç kredisi hem nakit avans hem de kredi kartı kullanabileceğiniz gibi maaşını Ziraat bankası'na taşımanız durumunda 750 TL'ye kadar varan emekli promosyonundan da faydalanacaksınız.