Ziraat Bankası üzerinden yeni bir kampanya başladı. Kampanya dahilinde, müşterilere anında nakit veya isteyenlere de kredi kartı veriliyor. Birden fazla kampanya yaptığını açıklayan Ziraat Bankası, bu yaptığı kampanya ile takdir topladı. Banka devlet bankası olmasından dolayı özellikle, nakit ihtiyacı olan kişilerin yanında olmaya devam ediyor. Ziraat Bankası üzerinden sizlerde, kredi kullanabilir, nakit sıkıntısını giderebilir ve dilerseniz kredi kartı alarak, alışverişlerinizi bu kredi kartı ile yapabilirsiniz. Bankamatik kartı olan veya bu bankada hesabı olan kişiler için ise, bankalara gitmeden nakit veriliyor. Ziraaat bankası kampanyalarına hemen katılabilir, bugünden itibaren düşük faizlerle nakit alabilirsiniz. Ayrıca banka faizsiz desteklerde verecek...

Ziraat Bankası Duyuru Paylaştı...

Ziraat Bankası üzerinden yapılan duyuru ile birlikte, sizlerde hemen bu nakit kampanyasına katılabilirsiniz. #banka özellikle müşterilerine çeşitli kampanyalar yapıyor. Banka üzerinden yapılacak olan bu kampanyalar sonrasında, hemen hesabınıza istediğiniz nakit tutarı yatıyor. Banka müşterisi olan ve bu bankada hesabı olan kişilere, 100.000 TL'ye kadar internet üzerinden kredi veriliyor. Verilen bu kredilerde düşük faiz oranları ile işlem yapabilirsiniz. Kredi kullanmak isteyenler, bu kredileri almak istedikleri zaman başvuru yapması yeterli olacaktır. Ziraat Bankası, düşük faiz oranları ile müşterilerine kredi vermeye devam edecektir. 100.000 TL'ye kadar kredi aldığınız da banka sizlere 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli işlem yapacaktır. 

Onaylı Kredi Bankamatik Hesabına Yatacak

Ziraat Bankası üzerinden bankkart hesabı olan kişiler #kredi almak istedikleri zaman bankanın internet bankacılığını kullanarak online kredi başvurusu yapabileceklerdir. Kredi kullanmak istiyorsanız, banka üzerinden hızlı ve anında kredi seçenekleri ile işlem yapabileceksiniz. Kredi başvurusu yapmak isteyenler, kredilerini hemen sonuca ulaştıracaktır. Kredi sonucunuza göre banka, online onay alan kişilerin banka hesaplarına bu kredi sonucunu hemen yatıracaktır. Onaylı kredi almak isteyenler, 36 ay vadeye kadar 3 ay ertelemeli kredi başvurusunu Ziraat bankası mobil uygulamasından alacak kişilerin, kredisi, bankamatik hesabı olan hesaba yatacaktır. Daha sonra hesaba yatan bu krediyi banka şubesinden veya ATM üzerinden istediğiniz zaman çekebilir, başka bankaya mobil uygulama üzerinden EFT gönderebilirsiniz. 

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Banka üzerinden ihtiyaç kredisi almak isteyenler, başvurularını Ziraat Mobil uygulaması üzerinden veya bankanın internet sitesi üzerinden yapabilirler. Banka yapacağınız kredi başvurusu sonrasında sizlere 5 dakika içinde sonuç verecektir. Banka hesabı olmayan kişiler ise en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek buradan kredi başvurusu yapabilecektir. 

ziraat-bankasi-1

Sadece Kredi Değil, Kredi Kartı - KMH Hesabı da Veriliyor

Sadece banka üzerinden kredi değil, diğer ürünleri de kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası mobil uygulamasına girerek, acil ihtiyaçlarınız için banka hesabınız üzerinden Kredili Mevduat Hesabı yani Artı Para başvurusu yapabilirsiniz. Bu başvuru sonucu hemen size söylenir ve onay alırsanız, bankamatik kartınıza bu para yatar. Ayrıca kredi kartı ihtiyacı olan kişilerde, kredi kartı başvurusu yaparak bu bankamatik kartı ile birlikte, kredi kartını da kullanabilirler. Ziraat Bankası'nın yapmış olduğu bu yenilik dolu kampanyalara katılmak için detaylı bilgileri banka internet sitesinden ve 0 850 220 00 00 numaralı müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Faizsiz Kredi 

Bu işlemleri yaparken eğer faizsiz olarak işlem yapmak istiyorsanız, Ziraat Bankası üzerinden kurulan, Katılım bankası olan, Ziraat Katılım Bankası şubelerinden işlem yapabilirsiniz. Ziraat Katılım Bankası, bankacılık hizmetlerini islami şartlara göre yapar ve hiç bir şekilde faiz uygulamaz. Verdiği kredi ve kredi kartı ürünlerinde faiz yerine kar payı oranı ile müşterilerine destek olur.