Ziraat Bankası şubesiz kredi dönemi! 50.000 TL acil kredi ATM’den düşük faizli ve belgesiz veriliyor!

Ziraat Bankası müşterileri için yeni kredi ürünlerini duyurdu. Bankada sıra beklemeden şubesi düşük faizli 50.000 TL acil kredi çekmek mümkün.

Ekonomi 12.08.2021 - 18:18 12.08.2021 - 18:18 Volkan Arık

Ziraat Bankası özellikle vatandaşların pandemi koşullarında yaşadıkları ekonomik sıkıntıları ortadan kaldırmak için yepyeni bir kredi kampanyasına daha imza atmaya hazırlanıyor. Şubesiz kredi dönemini başlatan banka düşük faizli ve gelir belgesi 50.000 TL acil nakit kredi imkanı sağlıyor. Tatil, eğitim, seyahat giderleriniz için Ziraat Bankası'nın hızlı kredi kampanyasını hemen değerlendirebilirsiniz. Ziraat Bankası şubesi kredi başvurusu ve faiz oranları haberimizde…

Ziraat Bankası şubesiz kredi dönemi! 50.000 TL acil kredi ATM’den düşük faizli ve belgesiz veriliyor! Pandemi döneminde yaşadığınız ekonomik sıkıntılardan kurtulmak için Ziraat Bankası'nın yeni kredi paketini hemen değerlendirebilirsiniz. Müşterilerini yaşadıkları ekonomik sıkıntıdan kurtarmak kurtarmak isteyen kamu bankası son dakika açıklaması ile şubesiz ve düşük faizli kredi kampanyası yaptığını duyurdu. Acil nakit ihtiyaçlarımızı karşılamak, eğitim tatil ve seyahat gibi masrafları en aza indirmek için bu kampanyaya hemen değerlendirmek mümkün. Üstelik Ziraat Bankası şubesi kredi kampanyası sayesinde bankaya gidip sıra beklemek yok. Sadece ATM'den anında kredi işlemlerine gerçekleştirerek 50.000 TL'ye kadar nakit para çekmek mümkün hale getirildi. Peki Ziraat Bankası düşük faizli kredi başvurusu nasıl yapılır? Ağustos ayı Ziraat Bankası kredi faiz oranları ne kadar?

ziraat-bankasi-subesiz-kredi-donemi-50000-tl-acil-kredi-atmden-dusuk-faizli-ve-belgesiz-veriliyo-1

ZİRAAT BANKASI DİJİTAL KREDİ FAİZ ORANLARI

Ziraat Bankası, müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarında hızlı bir şekilde kredi verebilmek amacıyla dijital kredi kampanyası başlattı. Ziraat Bankası’nın bu kampanyasından faydalanmak isteyenler internet bankacılığı ya da mobil bankacılık hizmetleri üzerinden hemen başvuru yapabilirler. 36 ay vade seçenekleriyle sunulan kredi 50 bin lira üst limitli olarak veriliyor. İhtiyacınız olan kredi başvurusunu mobil bankacılık hizmetleri üzerinden yapabilirsiniz. Talep ettiğiniz tutar onaylanması durumunda hemen banka hesabınıza aktarılır. Ziraat Bankası dijital kredi faiz oranları da oldukça düşük. Başvuru yapan müşterilerin kredi notuna göre verilen Kredilerde faiz oranları 1.05 ve 1.55 arasında farklılık gösteriyor.

ziraat-bankasi-subesiz-kredi-donemi-50000-tl-acil-kredi-atmden-dusuk-faizli-ve-belgesiz-veriliyo-2

ATM'DEN ANINDA PARANIZI ÇEKEBİLİRSİNİZ

Ziraat Bankası düşük faizli kredi kampanyasından faydalanmak isteyenler SMS ile kredi başvurusu işlemlerini de yapabiliyor. Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvuru seçeneklerini gördükten sonra SMS ile başvuru işlemlerini tamamlayabilir ardından da cep telefonunuza gelen onay doğrultusunda hemen ATM'den kredinizi çekebilirsiniz. Ziraat Bankası dijital kredi kampanyası sınırlı sayıda müşteriyi kapsıyor. Bu nedenle 50 bin lira üst limitli acil nakit ihtiyaçlarınız için elinizi çabuk tutarak bankanın sunduğu düşük faizli kredi imkânlarını değerlendirebilirsiniz. Geri ödeme seçenekleri konusunda da oldukça esnek davranan kamu bankası, 36 aya varan vade seçenekleri ve 3 ay ödeme erteleme seçenekleri ile müşterilerine rahat bir nefes aldırmaya hazırlanıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@