Ziraat Bankası talebe yetişemiyor! Faizsiz, belgesiz, imzasız 150.000 TL kredi desteği! 2 yıl geri ödeme yok, 7 yıl vade

Ziraat Bankası talebe yetişemiyor! Düşük faizli 150.000 TL kredi desteği! 2 yıl geri ödeme yok, uzun vadeli veriliyor! Tek bir şartı var.

Ekonomi 08.08.2021 - 09:10 08.08.2021 - 09:10 Volkan Arık

Ziraat Bankası talebe yetişemiyor! Düşük faizli 150.000 TL kredi desteği! 2 yıl geri ödeme yok, uzun vadeli veriliyor! Ziraat Bankası ve Tarım Orman Bakanlığı işbirliğiyle başlatılan köye dönüş kredisi kampanyasına adeta talep patlaması yaşanıyor. Köyüne dönen ve hayvancılıkla uğraşan vatandaşlara verilen köye dönüş kredisi 7 yıl vadeli ve düşük faizli veriliyor. Proje kapsamında vatandaşlardan istenen Tek şey ise köylerinde hayvan yetiştiriciliği yapmaları. Peki köye dönüş kredisi başvuru şartları neler? köye dönüş kredisi faiz oranları ve detaylar haberimizde...

Faizsiz kredi kullanmak isteyen vatandaşlara Ziraat Bankası'nın devlet destekli kredi kampanyası duyuruldu. Ziraat Bankası faizsiz kredi kampanyası ile birlikte 2 sene ödemesi 7 yıla kadar vadeli 150.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Ancak kredi kullanmak için bazı şartlar var. Öncelikle bu kredi köye dönüş projesi kapsamında veriliyor. Krediden faydalanmak isteyen vatandaşların köylerine dönmesi aynı zamanda küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yapması gerekiyor. Kırmızı et üretiminin artırılması ve teşvik edilmesi amacıyla başlatılan kampanyaya talep patlaması yaşanıyor.

ziraat-bankasi-talebe-yetisemiyor-faizsiz-belgesiz-imzasiz-150000-tl-kredi-destegi-2-yil-geri-od-2

150 BİN LİRA FAİZSİZ KREDİ BAŞVURULARI BAŞLADI

Ziraat Bankası tarafından faizsiz ve 2 yıl geri ödemesiz olarak sunulan 150.000 liralık kredi başvuruları başladı. Kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşların şubelere gitmelerine gerek yok nokta Ziraat Bankası müşterisi iseniz mobil bankacılık ve online bankacılık hizmetleri üzerinden başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca faizsiz kredi paketi kapsamında herhangi bir ek maliyet de söz konusu olmuyor. Şu anda başvuru süreci devam eden krediye vatandaşların ilgisi ise son derece yoğun.

KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ YAPMAK ŞART

Ziraat Bankası ile Tarım ve Orman Bakanlığı işbirliği ile başlatılan "Köyümde Yaşamak İçin Çok Sebebim Var" Projesi kapsamında devlet destekli faizsiz kredi takviyesi yapılıyor. Bu kampanya ile birlikte vatandaşlara ters göç etkisi yaratılmak isteniyor. Özellikle köylerde hayvancılıkla uğraşanların sayısının azalması nedeniyle başlatılan bu kampanyada Köye geri dönüş sözü veren vatandaşların aynı zamanda küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yapması isteniyor.

ziraat-bankasi-talebe-yetisemiyor-faizsiz-belgesiz-imzasiz-150000-tl-kredi-destegi-2-yil-geri-od

ZİRAAT BANKASI FAİZSİZ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası faizsiz kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşların proje kapsamında Öncelikle bulundukları il ve ilçelerde tarım müdürlüklerine müracaat etmeleri gerekiyor. Köye Geri dönüş projesi kapsamında aldığınız onay sonrasında Ziraat Bankası şubelerine giderek başvuru işlemlerini rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

ziraat-bankasi-talebe-yetisemiyor-faizsiz-belgesiz-imzasiz-150000-tl-kredi-destegi-2-yil-geri-od-3

ZİRAAT BANKASI KÖYE GERİ DÖNÜŞ PROJESİ İÇERİĞİ

Ziraat Bankası ve Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından başlatılan köye geri dönüş projesi kapsamında kendi adına küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yapan ve daha önce yapmış olanlardan işletmelerinde 6 24 aylık dişi hayvan sayısını asgari 100 adete tamamlayanlar Ziraat Bankası'ndan 150 bin TL'ye kadar sıfır faizli kredi kullanabiliyor. Ayrıca köye geri dönüş projesi kapsamında desteklenen koyun ırkları Kıvırcık, Karacabey Merinosu, Anadolu Merinosu, Orta Anadolu Merinosu olarak açıklandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@