Ziraat Bankası TC Kimlik Numaranıza Göre Ödeme Yapacak, Son Başvuru Tarihi 31 Ağustos

Ziraat Bankası TC Kimlik Numaranıza Göre Ödeme Yapacak, Son Başvuru Tarihi 31 Ağustos. Ziraat Bankası TC kimlik numaranıza göre bu ödemeleri duyurdu. İşte detaylar...

Ekonomi 15.08.2021 - 09:43 15.08.2021 - 09:43 Vural Pars

Ziraat Bankası son dakika kampanyası duyurdu. Müşterisi olan kişilere TC kimlik numaralarına göre ödeme yapacak. Bankadan yapılan açıklamada, bu ödemeler 10.000 TL'ye kadar kredi olarak verilecek. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasında yeni bir güncelleme oldu ve tekrardan başvuru ekranı açıldı. Sizlerde yeni güncelleme sonrasında, TC kimlik numaranıza göre başvurunuzu yapabilir ve bu bankadan ne kadar kredi onayı aldığınızı görebilirsiniz. 

Ziraat bankası kampanyaları ile müşterilerine destek olmaya devam ediyor. Özellikle bankalardan kredi alacak kişiler, Ziraat Bankası üzerinden hemen destek kredisine başvuru yapabiliyorlar. Uygun faiz oranları ile hemen verilecek olan bu destek kredilerinde, başvuru yaptığınızda şartlara uygun olursanız, hemen hesabınıza bu para yatacaktır. Ziraat Bankası üzerinden, son dakika kampanyası olarak verilen bu kredilerde, şartlara uygun olmanız ile 10.000 TL'ye kadar hesabınıza yatıracaksınız.

Başvuru Nasıl Yapılacak?

Ziraat Bankası başvurusu yapacak olan kişiler, uygun faiz oranları ile kredi kullanacak. Ziraat Bankası üzerinden 10.000 TL'ye kadar başvuru yapmadan önce hangi şartlarda kredi vereceğini de bilmeniz gerekiyor. Banka özellikle emekli olan ve sigortalı olarak çalışan kişilere kredi desteği verecek. Başvuru yaptığınızda banka üzerinden eğer sonuç almak istiyorsanız, banka sicilinizin temiz olması gerekmektedir. Banka sicili bozuk olanlar onay alamaz. Sigortalı olarak bir iş yerinde çalışıyorsanız da bankadan bu kredileri alabilmeniz için en az 6 aydır aynı iş yerinde sigortalı olarak çalışıyor olmanız gerekmektedir. 

Başvuru yapacak olan kişiler, ayrıca bankalarda kırmızı kalem ve kara listede olmaması gerekiyor. Şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, kredi başvurusu yaptığınızda hemen sonucunuz olumlu olacaktır.

İnternetten Başvuru İmkanı 

Ziraat Bankası resmi internet sitesi olan ziraatbank.com.tr adresinden, dilediğiniz zaman başvurunuzu bırakabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden yapacağınız kredi başvurusu 5 dakika içinde sonuçlanacak ve bu sonuca göre sizlere geri dönüş yapılacak. 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli kredi onayı alanlar bankalardan kredileri kullanabilecekler. 

z

Bankanın müşterisi olan kişiler ise, internet bankacılığı aracılığı ile kredi başvurusunda bulunabilir. Banka kredi şartlarına uygunsanız, hemen kredinizi kullanabileceksiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, mobil uygulama üzerinden başvuru yaparak, hemen sonucunu görebilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@