Ziraat Bankası TC Vatandaşı Olanlara 10.000 TL Ödeme Yapacak, Şartlar Belirlendi ve Rekor Başvuru Geliyor

Ziraat Bankası TC Vatandaşı Olanlara 10.000 TL Ödeme Yapacak, Şartlar Belirlendi ve Rekor Başvuru Geliyor. Ziraat Bankası üzerinden 10.000 TL nasıl alınacak yayınlandı. İşte detaylar...

Ekonomi 27.07.2021 - 09:09 27.07.2021 - 09:09 Vural Pars

Kamu bankası olan Ziraat bankası 10000 TL'ye kadar ihtiyaç sahibi olan kişilere ve TC vatandaşı olması durumunda 10000 TL'ye kadar ödeme yapacağını duyurdu. Verilecek olan 10000 TL ödemeleri, ihtiyaç kredisi olarak, 36 ay vadeli hesaplara yüklenecektir. Para ihtiyacı olan kişilerin Ziraat Bankası üzerinden yapılan bu kampanyaya katılarak, hemen on bin TL'ye kadar ödemelerini alabileceklerdir.

Banka kendi resmi internet sitesi üzerinden de kredi başvuru detaylarını ve şartlarını belirledi. Yayınlanan kredi haberiyle birlikte 10000 TL'ye kadar onayı almak isteyen kişilere hangi şartlarda kredi verileceğini, haberimizde öğrenebileceksiniz...

Ziraat Bankası kredi başvuru şartları nelerdir? 

Bankanın yatmış olduğum son dakika, kredi kampanyası ile birlikte 10.000 TL hemen aynı gün içinde ödeneceği duyurudu. Bu kampanyaya katılmak isteyenler, belirli şartlara uygun olması durumunda onay alacaklardır. 

Ziraat Bankası üzerinden on bin TL'ye kadar onay almak isteyen kişiler banka kredi politikalarına uygun olması, banka kredi sicili banka kredi notu gibi ürünleri de pozitif olması gerekiyor. 10 bin TL kullanacak olan vatandaşlar, eğer bankalar üzerinden daha önce biri icralık avukatlık veya kırmızı kalem gibi durumları olduysa Ziraat Bankası tarafından yapacakları başvurularda onay alamayacaklardır.

Başvuru şartlarına uygun olan sigortalı olarak çalışan kişilerin ise en az 6 aylık toplamda ise 1 senelik sigortalarının olmuş olması gerekiyor. Esnaf olan vatandaşlar, kredi kampanyasına katılmak istiyorlarsa, 2 senedir vergi levhası olması, emekli olan kişilerin ise emekli maaşlarını Ziraat Bankası üzerinden almaları gerekiyor. Emekli olan kişiler, ayrıca on bin TL üzerinde de yüksek limitli krediler kullanabileceklerdir. Alacağınız 10000 TL kredide banka 36 ay vadeye kadar işlem yaparken, ilk taksit ödemesinde isteyen müşterilere 3 ay ertelemeli olarak da kredi kullandıracaktır.

ziraat-bankasi-tc-vatandasi-olanlara-10000-tl-odeme-yapacak-sartlar-belirlendi-ve-rekor-basvuru-1

10 bin TL başvuru. 

10000 TL başvuru yapmak isteyen kişiler ise bu bankanın internet bankacılık'larını kullanabilecekler. Banka hesabınız üzerinden almış olduğunuz internet şifresiyle birlikte Ziraat Bankası, mobil uygulamasına girerek buradan krediler bölümünden on bin TL başvurusunu yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz başvuru sonrasında banka kredi onayı verirse hemen onaylanan tutar kadar kredi hesabınıza aktarılacaktır. Ayrıca banka şubesinden müşteri hizmetlerinden ve bankaların kendi ATM üzerinden kredi başvurusu yapılabilmektedir. Detaylı bilgileri ve bankaların güncel olarak uygulamış oldukları faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız, Ziraat Bankasının resmi internet sitesine girebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@