Ziraat Bankası'nın tüketici kredisine başvuru yapmak için şartlar belli oldu. İhtiyacınız var ise 100 bin TL'ye kadar kredi için 24 ay taksit imkanı sunuluyor. Son dönemde nakde sıkışanların gözdesi haline gelen Ziraat Bankası kredi kampanyası hakkında detayları paylaşacağız.

İhtiyaç doğrultusunda kredi çekmek isterseniz sizler de Ziraat Bankası'nın güncel kampanyasına dahil olabilirsiniz. Tüketici kredisi kapsamında başvuru yapmak isterseniz resmi internet sitesi üzerinden detayları incelemeniz mümkün.

24 Ay Vade ile 100 Bin TL Kredi!

24 ay vadeye kadar 100 bin TL'lik kredi çekebilir ve ödemenizi ona göre yapabilirsiniz. Son zamanlarda kredi için banka arayışında olanlara Ziraat Bankası öneriliyor. Kamu bankası, 100 bin TL üzerindeki krediler için de 12 ay vade imkanı sunmakta. Eğer fırsatları değerlendirmek için başvuru yapma niyetiniz var ise başvuru kanallarını da paylaşalım. 

Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak! Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak!

Ziraat Bankası Kredi Şartları

Aşağıda yer alan resmi açıklamaya göz atabilirsiniz:

"Dilediğiniz ödeme seçenekleriyle esnek bir yapıya sahiptir.
50.000 TL’ye kadar olan krediler için 36 aya kadar, 50.001 TL ve üzeri ile 100.000 TL arası krediler için 24 aya kadar ve 100.001 TL ve üzeri olan krediler için ise 12 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.
Şahsi ve/veya maddi teminat alınmaktadır.
Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine Hayat Sigortası* ürünü sunmaktadır."

Tüketici Kredisi Başvuru Nasıl Yapılır?

Kamu bankasının tüketici kredi paketine nasıl başvuru yapılacağı soruluyor. Mobil uygulama, dijital bankacılık, SMS, banka şubesi veya bankanın çağrı merkezi üzerinden iletişim kurmanız mümkündür. Kredi başvurusu için pek çok kanal mevcut.