Son dakika haberi Ziraat Bankası tarafından duyuruldu. İhtiyaç kredisi kredi kartı ve kredili mevduat hesabı başvurusu yapmak isteyen kişiler için yeni bir kampanya haberi Ziraat Bankası müşterilerine verildi. Acil paraya ihtiyacınız varsa ve bu parayı Ziraat Bankası üzerinden temin etmek istiyorsanız bankanın yapmış olduğu son dakika kampanyasında kendi bankası'nda hesabı olan veya maaş alan müşterilerine 7800 TL kredili mevduat hesabı başvurusu yapma imkanı sunacak. 

Devlet bankası olan Ziraat Bankası yapmış olduğu Bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde hemen onay verecek. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden de yapmış olduğu bu duyuruda yeni haber olarak 7800 TL ödemeleri sadece kendi banka müşterilerine yapacağını duyurdu.

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmış olan kişilerde yapılacak olan bu kampanyaya katılabilir kendi hesaplarına artı para olarak 7800 TL ödeme alabilirler. Ziraat Bankası 7800 TL ödeme alabilmeniz için başvuru şartlarına uygun olan bir vatandaş olmanız gerekmektedir. 

zrt-23

Ziraat Bankası başvurusu yapmak isteyen Kişiler kendi banka hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresi ile birlikte bankanın resmi internet sitesine girerek ve burada internet bankacılığına giriş yaparak başvuru yapabilirler. Ayrıca Ziraat Bankası mobil uygulamasını cep telefonunuza veya tabletinize indirdikten sonra internet bankacılığı şifresi ile giriş yaptıktan sonra 7800 TL kredili mevduat hesabı başvurusu yapabilirsiniz. Yapacağınız başvuru sonrasında banka sizlere 5 dakika içerisinde sonucu gösterir onaylanan tutarı kendi hesabınız üzerinden artı para olarak yükleyebilirsiniz.

7800 TL ödeme alan vatandaşlar Ziraat Bankası şubelerinden veya Ziraat Bankası ATM sinden Bu parayı çekebilir veya internet bankacılığı üzerinden başka bir bankanın IBAN numarasına bu parayı gönderebilir.