Ziraat Bankası üzerinden yapılan duyuruda, banka hesabı olan vatandaşlara 25000 TL ödeme yapılacak. Nakit ihtiyacı olan kişiler için 36 ay vadeli olarak işlem yapılmaktadır.

Flaş Haber... TC kimlik numarasına 4000 TL ödeme yattı! Bu ödemeler 18 yaş üzerinde ve banka hesabı olan için geçerli Flaş Haber... TC kimlik numarasına 4000 TL ödeme yattı! Bu ödemeler 18 yaş üzerinde ve banka hesabı olan için geçerli

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, devlet bankası olan bu bankadan en düşük faiz oranlarından yararlanarak, 25000 TL kredi alabiliyor. 

25000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız sizlerde bu bankadan kredi politikalarına uygun olmanız ile birlikte ihtiyaç kredinizi 36 ay vadeli olarak alabilirsiniz. 

Ziraat Bankası mayıs ayı içerisinde başlatmış olduğu bu kampanyada kredi alacak olan vatandaşlar için hızlı bir şekilde sonuç vereceğini ve özellikle kendi bankasında hesabı olan vatandaşların internet bankacılığını kullanarak kredi alabileceğini açıkladı. 

Bireysel müşterilerin, başvurularını gerçekleştirerek, alabilecekleri, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan kişilerin emekli olması durumunda emekli maaşları bu banka üzerinden alınması gerekiyor. Kredi kullanacak olan kişilerin emekli olmaması durumunda sigortalı olarak çalışıyor olması gerekmektedir. 

ziraat12-3

Bir işyerinde sigortalı olarak çalışıyorsanız, son işyerinde 6 aydır sigorta primlerinizin yatıyor olması durumunda, Ziraat Bankası üzerinden nakit kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte işlem yapabilirsiniz. Banka şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar ise bankadan internet sitesine girerek buradaki kredi başvuru formunu eksiksiz olarak doldurması durumunda kredi sonucunu cep telefonuna gelecek olan mesaj ile öğrenecektir. 

Ziraat Bankası hesabı olan vatandaşlar ise kendi hesapları üzerinden aldıkları internet bankacılığı şifresiyle birlikte bankanın mobil uygulamasına giriş yaparak buradan kredi başvurusunda bulunabiliyor.