Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank 18.00’de ortak duyuru yaptı! Faiz oranları 1,29'a çekildi, bankalar atağa kalktı. Güncel faiz oranları her gün olduğu gibi bugün de acil nakit paraya ihtiyacı olanlar tarafından en çok aranan konular arasında yer alıyor. Düşük faizli ve uzun vadeli krediler vatandaşlar tarafından özellikle tercih ediliyor. Kamu bankaları ise faiz oranı konusunda en ideal adresler olmaya da devam ediyor. Bu akşam saatlerinde de 3 kamu bankasından yeni güncel faiz indirimi haberi geldi. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ortak açıklama yaparak faiz oranlarının dibe çekildiğini duyurdu. İşte bankaların güncel faiz oranları….

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ortaklaşa yaptıkları duyurularla faiz oranlarını güncelledi. İhtiyaç, taşıt ve konut kredilerinde faiz oranları adeta en dip seviyesine çekildi. Acil nakit ihtiyacı olanlar için bankaların yeni faiz oranları oldukça karlı görünüyor. Özellikle pandemi sürecinde bütçesine göre uzun vadeli ve düşük faizli kredi kampanyası arayanların yüzü yine kamu bankaları sayesinde gülecek. Nakit paraya ihtiyacınız varsa bankaların sağladığı en düşük faizleri kaçırmayın. İşte Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank güncel faiz oranları...

ziraat-bankasi-vakifbank-halkbank-1800de-ortak-duyuru-yapti-faiz-oranlari-129a-cekildi-bankalar-3

VAKIFBANK GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARI

Vakıfbank, kredi faiz oranlarını aslında günler öncesinden güncelledi. 26 Ekim 2021 tarihinde yapılan güncelleme ile birlikte bankanın tüm kredi faiz oranları adeta en dip oranlara çekildi. Bankanın şu anda konut kredisi faiz oranları yüzde 1.29, ihtiyaç kredisi faiz oranları ise yüzde 1.61.

ZİRAAT BANKASI GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARI

26 Ekim 2021 tarihinden itibaren faiz oranlarını güncelleyen diğer bir banka ise Ziraat Bankası oldu. Bankanın faiz oranları konut kredilerinde yüzde 1.29’a gerilerken, tüketici kredisi ve taşıt kredisinde ise faiz oranları yüzde 1.59 oldu.

ziraat-bankasi-vakifbank-halkbank-1800de-ortak-duyuru-yapti-faiz-oranlari-129a-cekildi-bankalar--2

HALKBANK GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARI

Diğer bir kamu bankası olan Halkbank da kredi faiz oranlarını düşüren bankalar arasında yer alıyor. Halkbank’ın tüketici kredisi faiz oranları yüzde 1.35’ten başlarken taşıt ve konut kredilerinde ise faiz oranları yüzde 1.29’dan başlıyor.

ziraat-bankasi-vakifbank-halkbank-1800de-ortak-duyuru-yapti-faiz-oranlari-129a-cekildi-bankalar-1

İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ekonomik koşulların zorluğu nedeniyle vatandaşlar sık sık bankalardan ihtiyaç kredisi alma ihtiyacı hissediyor. Özellikle düşük faizli kredi kampanyalarının başladığı dönemlerde bankaların kapısı oldukça sık çalınıyor. Bu dönemde de bankalara ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır sorusunun yanıtı merak ediliyor. Bankalara bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için banka şubelerine gidebilir ya da mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bazı bankalar SMS ile kredi başvurusu da kabul ediyor.