Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, emekli olan vatandaşlar ile birlikte sigortalı olarak çalışanlara kampanya yapacağını duyurdu.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, hem emekli olan hemde sigortalı olarak çalışan bireylere ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmaları için düşük faizli yeni bir kredi kampanyası hazırladı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış olduğu kampanyada 36 ay vadeli olarak vereceği ihtiyaç kredilerinde kredi imkanından faydalanacak olan vatandaşlar için hızlı bir şekilde işlem yapacağını duyurdu. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek, bu bankaların yapmış olduğu kredi kampanyalarına hızlı bir şekilde katılabilir ve ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank kredi başvurusu!

Size en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte bireysel müşteri temsilcisi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Banka şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar ise kredi kullanmak istiyorlarsa başvurularını banka şubelerinden değil, internet sitesi üzerinden de yapabilir. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinde hesabı olan ve daha önce bu bankalardan kredi kullanan kişiler internet bankacılığı uygulaması üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, 36 ay vadeli olarak işlem yapabiliyor. 

50000 TL kredi kullanmanız durumunda 36 ay vadeli olarak sizlere kredi imkanı sunulurken, ilk taksit ödemesinde 45 veya 90 gün ertelemeli olarak da işlem yapmanız mümkün olmaktadır. 

Halkbank banka hesabı olanlara yüksek para ödemesi! Halkbank banka hesabı olanlara yüksek para ödemesi!

İnternet bankacılığı uygulaması üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında kredi kullanacak olan kişilere düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi verilirken, ayrıca masrafsız kredi seçenekleri sunmaktadır.