Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank birleşti, 0,49 faizle kredi veriyor! Acil nakit ihtiyacı 100.000 TL'ye hızlı onay

Ziraat Bankası Vakıfbank, Halkbank kredi birleşti, 0,49 faizle kredi veriyor! Acil nakit ihtiyacı 100.000 TL’ye hızlı onay! Ziraat Bankası VakıfBank Halkbank kredi haberleri detayları haberimizde…

Ekonomi 30.07.2021 - 20:35 30.07.2021 - 20:36 Volkan Arık

Ziraat Bankası Vakıfbank, Halkbank kredi birleşti, 0,49 faizle kredi veriyor! Acil nakit ihtiyacı 100.000 TL’ye hızlı onay. Acil nakit ihtiyacı için kredi çekmeyi düşünen vatandaş ve esnafa Müjdeli Haber kamu bankalarından geldi. Kamu bankaları acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara ihtiyaç kredisi kapsamında 100 bin TL'ye kadar düşük faiz oranı ile kredi vermeye hazırlanıyor. Üstelik parametre faiz programı ile verilecek olan bu kredilerde vade 36 aya kadar uzatılabiliyor. Kamu bankaları Temmuz ayında düşük faiz bu birçok farklı Kredi paketini hazırlarken ayın son günlerine özel de yeni bir kredi kampanyası başlattı.

Kademeli normalleşme sürecinde düşük faizli kredilerle olan ilgi son derece yüksek. Ancak Temmuz ayının sona erecek olması ile birlikte bu kredi kampanyaları da bitiyor. Fakat kamu bankaları ağustos ayına girmeden önce yeni duyurular paylaşmaya devam ediyor. Ziraat Bankası, VakıfBank, Halkbank Ağustos kredi faiz oranlarını şimdiden açıkladı. Acil nakit ihtiyacı olan, acil paraya sıkışan, ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlar kamu bankalarından düşük faizli kredi imkanlarından faydalanmaya devam edecek. Şu anda kamu bankaları tarafından 100.000 TL'ye Varan 36 ay vadeli kredi seçenekleri hala düşük faizli olarak veriliyor.

ziraat-bankasi-vakifbank-halkbank-birlesti-049-faizle-kredi-veriyor-acil-nakit-ihtiyaci-100000-4

BANKALARIN AĞUSTOS AYI KREDİ FAİZ ORANLARI

Kamu bankaları ve bazı özel bankalar ağustos ayı kredi faiz oranlarını açıklamaya başladı. Halkbank tarafından yapılan açıklamada Ağustos ayında ihtiyaç kredilerinde yüzde 1,58, Taşıt kredilerinde Gözde 1,54 ve konut kredilerinde yüzde 1,38 dan başlayan faiz oranları uygulanacağı belirtildi. Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada ise Ağustos ayında tüketici kredisi yüzde 1,51, taşıt kredisi yüzde 1,54, Konut kredisinde ise yüzde 1,56 faiz oranlarının uygulanacağı ifade edildi. Vakıfbank 2021 ağustos ayı kredi faiz oranları ise taşıt kredisinde yüzde 1,50, Konut kredisinde 1,37 olacak.

ziraat-bankasi-vakifbank-halkbank-birlesti-049-faizle-kredi-veriyor-acil-nakit-ihtiyaci-100000-3

ACİL NAKİT İHTİYACINIZA 100.000 TL

Kamu bankaları acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için güzel haberi de verdi. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank güçlerini birleştirerek acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara düşük faizle 100 bin TL'ye kadar kredi imkanı sağlayacağını duyurdu. Bankaların düşük faizli kredi kampanyasında vade seçenekleri ise 36 aya kadar varıyor.

ziraat-bankasi-vakifbank-halkbank-birlesti-049-faizle-kredi-veriyor-acil-nakit-ihtiyaci-100000-2

İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Kamu bankalarına ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar öncelikle bankaların şubelerini ziyaret edebilir. Aynı zamanda banka müşterisi iseniz mobil bankacılık ve internet bankacılığı kullanarak da başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Banka müşterisi olmayanlar da yine resmi internet sayfaları üzerinden dolduracaktır başvuru formu ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir. Cep telefonunuza kısa süre içerisinde gelecek olan onay mesajının ardından şubelere giderek evraklarınızı teslim edebilir ve işlemlerinizi tamamladıktan sonra hemen kredi çekebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@