Ziraat Bankası, Vakıfbank, ICBC Bank ve Odeabank, Kredi Borcu Olanlar İçin Kolaylık Sağlayarak 75.000 TL Kredi Veriyor

Ziraat Bankası, Vakıfbank, ICBC Bank ve Odeabank, Kredi Borcu Olanlar İçin Kolaylık Sağlayarak 75.000 TL Kredi Veriyor. Borç kapatma kredisi olarak verilecek bu kredilerde sizlerde hemen sonuç alın...

Ekonomi 05.06.2021 - 20:00 05.07.2021 - 20:00 Vural Pars

Bankalar üzerinden kredi ve kredi kartı borcu olanlar için 75000 TL ye kadar kredi kampanyası yapan bankalar, müjdeyi verdi. Ziraat Bankası Vakıfbank ICBC Bank ve Odeabank, kredi ve kredi kartı borcu olan kişilere 36 ay vadeye kadar 75000 TL kredi vereceğini duyurdu. Belirtilen bu kredi kampanyasına katılmak isteyen kişiler belirli şartları uygun olması durumunda hemen onay olabilecekler ve aynı gün içinde kredi kullanabilecekler. Özellikle emekli olan kişiler emekli maaşları üzerinden bu kredileri kullanarak daha yüksek limitlerde de borç kapatma ve ihtiyaç kredileri de alabilecekler. Bankaların resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamalar ile birlikte bugün itibarıyla 75000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi olmak isteyenler banka ile irtibata geçebilecek. 

Bankalardan kullandığınız kredi kartı, krediler belli bir zaman sonra ödeme konusunda bizlere sıkıntı yaşatabilirler. Özellikle düzensiz kullanılan kredi kartı ödemesi ekonomik açıdan bizlere zarar vermektedir. Hal böyle olunca ödemelerde de sıkıntı yaşayıp, banka sicilimizi bozmaktayız. Bankalarda müşterilerin banka sicillerini bozmamaları için borç transfer kredileri kampanyaları yapmaktadırlar. Sizlerde bu borç kapatma kredilerine başvuru yaparak 75.000 TL’ye kadar hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı tek bir yere toplayarak 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. Üstelik alacağınız bu kredilerde banka dilediğiniz taktirde 3 ay erteleme imkanı da verecektir.

Kredileri kullanabilmeniz için banka politikalarına uygun müşteri olmanız gerekiyor. Banka şartlarına uygun olmayanlar, kredi kullanamazlar. Bu sebeple icraya düşmüş borçlarınız için eğer bu kredileri kullanmak istiyorsanız olumsuz yanıt alacaksınız. Çünkü bankalar borç kapatma kredilerinde müşterilerin güncel borçlarını kapatacaktır. Eğer şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız 75.000 TL borç kapatma kredisi veren bankalara başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası 75.000 TL Borç Transfer Kredisi Veriyor, Banka Düşük Faizli İşlem Yapacak

Kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden de borç transfer kredisi alabilirsiniz. Banka 36 ay vadeye kadar ve 6 ay ertelemeli olarak kredi imkanı vermektedir. Bu bankadan kredi alacak olan müşteriler en az 6 aylık sigortası olması, devlet memuru olması, esnaf olması veya emekli olması gerekmektedir. Düzenli geliri olmayan, sigortası olmayanlar kredi başvurusu yapamazlar. Ziraat Bankası şubelerine giderek anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz hızlı bir şekilde değerlendirilecek ve size hemen sonuç verilecektir.

borc-kapatma-kredisi1-1

Odeabank 75.000 TL Borç Kapatma Kredisi Vereceğini Duyurdu

Odeabank üzerinden 75.000 TL borç kapatma kredisi alabilirsiniz. Banka diğer bankada olan kredi kartı ve kredi borçlarınızı hesaplayarak sizlere 36 ay vadeye kadar kredi verecektir. Odeabank üzerinden alacağınız bu kredilerde kredi notunuzun 1100 ve üzerinde olması durumunda işlem yapabileceksiniz. Odeabank ülkemizde sonradan açılan ve krediler konusunda oldukça atak yapan bir bankadır. Bu sebeple her türlü müşteriye kredi vermek istemektedirler. Odeabank şubelerine giderek borç transfer kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıfbank 75.000 TL Borç Kapatma Kredisi Başladı, Düşük Faiz Oranları ile Verilecek

Ülkemizin kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin yakın banka şubelerine giderek işlem yapabiliyor. Sizi en yakın Vakıfbank şubesine giderek kredi başvurunuzu hızlı birşekilde yapabilirsiniz. Banka şubelerine giderken kimliğinizi ve gelir belgenizi götürerek, hemen işlem yapabiliyorsunuz. Vakıfbank borç kapatma kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler, 75000 TL'ye kadar bu kredileri hızlı bir şekilde kullanabilecekler. 

36 ay vadeyle ve 3 ay ertelemeli olarak bu kredileri almak istiyorsanız, Vakıfbank şubelerine giderek başvuru yapmanız gerekiyor, İnternet sitesi üzerinden yapacağınız başvurularda, onay alamayabilirsiniz. Banka ayrıca kredi ödemelerinde iki ayda bir ödemeli 3 ayda bir ödemeli, artan ve azalan ödemediği gibi ödeme topluluğunu da sizlere sunmaktadır. 

6-temmuz-2021-evde-bakim-maasi-yatan-iller-listesi-temmuz-ayi-zamli-evde-bakim-maasi-ne-zaman-od-1

ICBC Bank 75.000 TL Borç Kapatma Kredisi

ICBC Bank çalışan ve emekli olan kişilere, diğer bankalarda olan kredi ve kredi kartı borçlarını tek bir yere toplayarak anında kredi imkanı vermektedir. ICBC Bank üzerinden verilen bu kredilerde başvuru şartları uygun olan müşteriler anında kredilerini kullanabilmektedirler. En yakın ICBC Bank şubesine evraklarınız ile giderek 75.000 TL’ye kadar borç transfer kredisi kullanabilirsiniz. Banka bu kredilerde nakit para olarak sizin elinize bir para vermeyecektir. Kredi sadece borçlarınızı kapatmanız için borçlu olduğunuz bankaların IBAN numaralarına gönderilir. Detaylı bilgileri banka şubesinden öğrenebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@