Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti Bankası Duyurdu! 20 Bin TL Anında Nakit Avans

Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti Bankası vatandaşın cebini rahatlatacak yeni fırsatı duyurdu! Kurban Bayramı öncesi Ziraat, Vakıf, İş, Garanti BBVA'dan 20 bin TL anında nakit avans...

Genel 29.06.2021 - 22:51 29.06.2021 - 23:01 Orhan Yener

Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti Bankası tek tek duyurdu! Nakite ihtiyacı olan vatandaşlar için güzel haber verildi. Nakit avans çekmek isteyen kişilerin, kredi kartlarının veya kredili mevduat hesaplarının kullanılabilir limitinin çekmek istenilen nakit tutarını karşılayabilmesi işlemin tamamlanabilmesi için gerekmektedir. Ziraat Bankası da müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarını gidermek adına; "taksitli nakit avans" kredi fısatı ile ücretsiz ibr şekilde taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. 

Aynı zamanda Ziraat Bankasının taksitli nakit avansına da kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Bankaların müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılamak adına sundukları kredili hizmet ürünlerinden bir tanesi de nakit avans. Nakit avans sayesinde hesapta para olmasa dahi banka müşterileri hesaplarından veya kredi kartlarından hemen nakit çekerek ihtiyaçlarını kolay bir şekilde giderebiliyor. Peki nakit avans nedir? Nakit avans nasıl çekilir?

Ziraat Bankası Taksitli Avans Kredisi

Ziraat Bankası da müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak adına; "taksitli nakit avans" kredi fırsatı sağlıyor. Eğer siz de Ziraat Bankası müşterisi iseniz Bankkart aracılığıyla, 12 aya varan vade seçenekleriyle ücretsiz bir biçimde taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankasının taksitli nakit avansına da kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankasının sunduğu bu taksitli nakit avansın bazı özellikleri var. Bankkart kartınız ile ATM'lerden aynı gün içerisinde en az 100 TL, en fazla 10 bin TL nakit çekebilirsiniz. Geri ödemeler ise kartınızın dönem borcuna ekleniyor ve 12 aya varan vade seçenekleriyle taksitlendirme işlemi yapılıyor.

QNB Finansbank Taksitli Nakit Avans 

Acil nakit desteğine ihtiyacınız bulunduğunda QNB Finansbank her zaman yanınızda! Taksitli nakit avans işlemlerinize; mobil bankacılığı sistemi aracılığıyla hızlı bir şekilde başvuru yapabilir ve QNB Finansbank ATM'lerinden hızlıca nakit avansınızı elde edebilirsiniz.

QNB Finansbank'tan en az 300 TL en fazla ise 15 bin TL olarak nakit avansınızı elde edebilirsiniz. Geri ödemeler ise 6,9 ve 12 aya varan taksit fırsatlarıyla gerçekleştiriliyor. %1,98 düşük faiz oranıyla taksitli nakit avansınızı istediğiniz gibi geri ödeyebilirsiniz. Ödeme planı ise, 5 bin TL üzerinden 12 ay taksitle hesaplama yapıldığında; toplam ödeyeceğiniz tutar 5.810 TL olarak karşınıza çıkıyor. Her ay ödenecek taksit tutarı ise 490 TL oluyor. Yani tüm masraflarla beraber 810 TL ek ücret ödeme yapıyorsunuz.

Vakıfbank Nakit Avans Fırsatı

Vakıfbank müşterileri de ATM'lerden nakit avans çekme işlemini yapabiliyor ve 12 ay taksit fırsatıyla geri ödeyebiliyor. Vakıfbank Worldcard kartına sahip olan müşteriler bütün ATM'lerden 7/24 nakit avans çekme işlemini yapabilir. Başvurular ise çağrı merkezi, mobil bankacılık, internet bankacılığı ve Vakıfbank şubeleri üzerinden gerçekleştiriliyor.

Bireysel kredi kartı için ATM'lerden günlük nakit çekim tutarı 4.000 TL, BusinessCard ve TarımKart ile ATM'lerden günlük nakit çekim limiti ise 10.000 TL olarak belirlendi. Faiz oranı ise %1,98 olarak uygulanıyor.

İş Bankası Nakit Avans Fırsatı

İş Bankası'nda Maximum karta sahip olan müşteriler tek tık ile 300 TL'den 5000 TL'ye kadar nakit avans kullanma hakkına sahip oluyor. Mobil Bankacılık ve internet bankacılığından başvuruda bulunulması durumunda, bütün Türkiye'deki ATM'lerden 5.000 TL'ye kadar nakit avans alabilen Maximum kartlılar, ayrıca 12 ay vadeye kadar geri ödeme şansını elde ediyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@