Ziraat Bankası ve Vakıfbank müşterileri için son dakika duyuru yapıldı. Ziraat Bankası ve Vakıfbank müşterileri için yapılan bu duyuruda 30 kasım tarihine kadar online kredi hizmeti devam edecek. Ziraat Bankası ve VakıfBank'ın resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan Bu haber ile birlikte düşük faizli mobil uygulama üzerinden kredi kullanmak isteyen kişiler 30 kasım'a kadar başvuru yapabilecek. Banka şu an için Online olarak 50.000 TL'ye kadar kredi imkanı sağlıyor. Banka hesabımız varsa banka hesabınız üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresi ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 50.000 TL'ye kadar kredi almak isteyen kişiler için yapılan Bu kampanyada son dakika olarak Kasım ayına kadar kampanyanın uzatıldığı duyuruldu.

Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden mobil kredi nasıl alınır?

Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden Mobile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler 30 kasım tarihine kadar düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Ziraat Bankası veya VakıfBank'ın kendi mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler düşük faiz oranları ile 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak Kredi kullanabilecek.

Ziraat Bankası ile Vakıfbank üzerinden kredi kullanacak olan kişiler ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa bazı banka kredi politikalarına uygun olması gerekiyor. Banka üzerinden kredi olacak olay kişiler internet bankacılığı üzerinden şifre olarak kredi başvurusu yapmak istiyorsa bankanın müşterisi olması ve kendi müşteri hesabı üzerinden internet şifresi oluşturması gerekmektedir.

ziraat-bankasi-vakifbank-musterileri-dikkat-30-kasim-son-tarih

Başvuru yapmak isteyen kişiler internet bankacılığı şifresi ile birlikte mobil uygulama indirerek buradan krediler bölümüne girip düşük faizli 50.000 TL kredi başvurusunda bulunabilir. Bankadan yapılan açıklamada düşük faiz oranları ile kredi 30 kasım'a kadar verileceği duyuruldu. 30 kasım'dan sonra bankanın kredi faiz oranları değişeceği için eğer düşük faiz oranı ile kredi almak isteyenler var ise ve bu bankada hesabı var ise hemen internet bankacılığı şifresi ile birlikte giriş yaparak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir.

Ziraat Bankası ile VakıfBank'ın diğer Kredi kampanyalarını öğrenmek istiyorsanız size en yakın banka şubelerine gidebilir veya Ziraat Bankası VakıfBank resmi internet sitelerine girerek buradan bilgileri öğrenebilirsiniz.