Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Akbank 10.000 TL Ödemeyi Kararlaştırdı, Başvuru Yapmak İsteyenlere Haber Verildi

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Akbank 10.000 TL Ödemeyi Kararlaştırdı, Başvuru Yapmak İsteyenlere Haber Verildi. Son dakika kampanyasından faydalanacak olan kişiler 10.000 TL ödeme hesabına yatırabilir.

Ekonomi 25.11.2021 - 18:03 25.11.2021 - 18:03 Vural Pars

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Akbank 10.000 TL almak isteyenlere yeni bir haber paylaştı. Bankaların resmi internet sitelerinden yapılan bu duyuru da son dakika onay alacak kişilere destek verileceği açıklandı. Uygun faiz oranları ile verilecek olan bu kredileri Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Akbank 10.000 TL olarak ödeyecek. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Akbank 10.000 TL için başvuru da bulunacak olan kişiler, başvuru yapmadan önce banka şartlarına uygun olup olmadıklarını öğrenemesi gerekiyor. 

Başvuru yapmak isteyen kişiler için haber veren bu 3 banka kredi başvuru şartlarını şu şekilde açıkladı...

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Akbank 10.000 TL üzerinden ödeme almak için ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız gerekiyor. Bankadan başvuru yapacak olan kişiler, 36 ay vadeye kadar onay alabiliyor. Başvuru yapacak kişinin TC vatandaşı olması ve 19 yaşından büyük olması şartı vardır..

Kredi alacak kişi eğer bankalarda sıkıntılı ise, başvuru yapsa bile onay alamaz. Emekli olan kişiler kredi kullanmak için maaş taşıması yapması gerekiyor. Banka kredi notu 1100 ve üzerinde olan kişiler başvuru yapabiliyor.

ziraat-bankasi-vakifbank-ve-akbank-10000-tl-odemeyi-kararlastirdi-basvuru-yapmak-isteyenlere-hab1

Ziraat Bankası, banka şubelerinden, internet sitesinden ve ATM'den başvuru alıyor. Vakıfbank evraklarla birlikte en yakın banka şubesinden ve mobil uygulamadan başvuru alıyor. Akbank ise SMS ile başvuru aldığı gibi ayrıca Akbank Direkt uygulamasını kullanan herkese masrafsız kredi imkanı tanıyor. Akbank Direkt uygulaması üzerinden başvuru yapacaklar internet şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabiliyorlar. 

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Akbank 10.000 TL almak isteyenler, bankaların resmi internet sitelerine girerek, güncel faiz oranları ile kredi kullanabileceklerdir. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Akbank 10.000 TL 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak verilmektedir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@