Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank 10.000 TL kredi veriyor

10 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler ülkemizin kamu bankaları olan Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden acil destek için kullanabilecekleri 10.000 TL ihtiyaç kredisi

Ekonomi 08.11.2021 - 09:17 08.11.2021 - 09:17 Vural Pars

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank 10.000 TL kredi veriyor: 10 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler ülkemizin kamu bankaları olan Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden acil destek için kullanabilecekleri 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Bankalar üzerinden verilen bu kampanyada 10.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler bankaların kendi uyguladıkları Kredi politikalarına göre işlem yapacak ve kredi onayı alacaklardır. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden acil destek için kullanabileceğiniz 10.000 TL kredi en fazla 36 ay vadeye kadar bölünerek ödenecek ve ilk taksit ödemesinde isteyen müşteriler 90 gün erteleme yaparak Kredi kullanabilecek.

Bankalardan kredi kullanacak olan kişilerin kredi notu ve gelir durumu sorgulaması yapılacak bu sorgulamalarda olumlu yanıt alan kişiler Kredi kullanımını gerçekleştirecektir.

Ziraat Bankası 10.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden 10 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda en yakın banka şubesine gidebilir veya bankanın internet sitesi üzerinden istedikleri zaman başvuru yapabilirler. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlem yapacak olan kişiler 10.000 TL'ye kadar acil ihtiyaç kredisini kullanabilecek. İhtiyaç kredisi başvuru formunu eksiksiz doldurduğunuz dan emin olunuz. Kredi başvuru sonucu ihtiyaç kredisi başvuru formunda yazmış olduğunuz cep telefonuna SMS ile bildirilecektir.

ziraat-bankasi-vakifbank-ve-halkbank-10000-tl-kredi-veriyor1

Vakıfbank ve Halkbank 10.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Ziraat bankası'nda olduğu gibi Vakıfbank ve Halk bank şubelerine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte 10.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası şubeleri üzerinden yapmış olduğunuz başvuru gibi Vakıfbank ve halkbank'ta sizlere başvuru formu verecek ve bu formu doldurduktan sonra kredi sonucunu cep telefonuna mesaj ile gönderecektir. Ayrıca bu bankalarda hesabı olan kişiler internet bankacılığı şifresi alarak banka üzerinden mobil uygulama ile online ihtiyaç kredisi kullanabilecek. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank'ın yapmış olduğu 10.000 TL ihtiyaç kredisinde 1.31 faiz oranları ile kredi kullandırırken bu kredi faiz oranı sadece bankadan maaş alan müşteriler için geçerli olacaktır. Kampanya detaylarını öğrenmek için bankaların sosyal medya hesaplarını takip edebilir veya internet sitelerine girerek güncel kampanyaları öğrenebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@