Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank hesabı olanlar dikkat! 8 gün içinde işlem yapmanız gerekiyor!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, hesabı olan vatandaşları 8 gün içerisinde ödeme yapılacağı haberi verildi. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden 8 gün içerisinde nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirilecektir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış olduğu bireysel kredilerde banka kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde işlem yapacağını açıkladı. 

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından başlatılan bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin banka şartlarına uygun olmaları isteniyor. 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli 100 bin TL'ye kadar da 24 ay vadeli kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız başvurunuzu hızlı birşekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

8 gün içinde başvuru...

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, ihtiyaç kredisi ödemelerini banka şubelerine gitmeden de kolay bir şekilde yapabiliyor. Kredi başvuruları internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 7 24 verilmektedir. Banka müşterisi olan vatandaşlar, 8 gün içinde başvuru yapmaları durumunda daha düşük faiz oranlarından yararlanarak, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi kullanabilmektedirler. 

Emekliye kredi...

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden aynı zamanda emekli maaş alan vatandaşlara da emekli kredisi ödemeleri, verilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru yapacak olan kişiler, Emekli Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirebilirler. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabilir ve yüksek limitli kredilerden faydalanarak istediğiniz zaman kredi alabilirsiniz. Kamu bankaları yapmış olduğu bu kampanyada 8 gün içinde başvuru yapacak olan kişilere 1.45 faiz oranlarıyla birlikte işlem yapmaktadır.